Szállodaigazgató (GH-1446)

  • Cég neve

    Talentis Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Országos

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A Talentis Group Zrt. szállodaiparban tevékenykedő partnere megbízásából, új munkatársat keres Szállodaigazgató pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • a munkáltatói jogkör gyakorlójaként az általa vezetett szálloda működésének teljes körű összefogása, irányítása,
  • a Társaság stratégiájának és tervfeladataink szervezetre vonatkozó érvényesítése,
  • a szervezet tevékenységével kapcsolatos célkitűző, koncepcióalkotó, tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése,
  • a feladatok megfogalmazása, rendszerezése és kiadása,
  • a szervezet erőforrásaival /anyag és munkaerő/ való megfelelő gazdálkodás,
  • munkakörök meghatározása, létszámnormák kialakítása, a szervezet érdekeltségi rendszerének kialakítása,
  • költségek ellenőrzése, folyamatos racionalizálása,
  • a foglaltsági adatok, előrejelzések figyelemmel kísérése,
  • beszállítók felülvizsgálata, tendereztetése,
  • hiányzó sztenderdek és ellenőrzési rendszerek kialakítása, bevezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • minimum 5 éves szállodaigazgatói vagy szállodai operatív területen (vendéglátás vagy szálloda területen) szerzett vezetői tapasztalat,
  • angol/német felsőfokú nyelvtudás,
  • kiemelkedő és autentikus vezetői készségek,
  • üzleti és stratégiai gondolkodásmód,
  • kreativitás, dinamikus személyiség,
  • szervezési és probléma megoldó készség,
  • Hostware és/vagy Flexys szállodai szoftver ismerete.

Amit kínálunk:

  • szakmailag sokszínű, komplex feladatkör,
  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, megbízható nagyvállalati háttér,
  • a próbaidő leteltével kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Kereskedelmi, Marketing igazgató