Szállodai Üzemeltetési vezető

  • Cég neve

    MMG HOTELS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A munkakör célja:

  • szállodalánc központi támogatása mellett a szálloda üzemeltetési feladatainak ellátás
  • a szállodalánc központjával való kapcsolattartás
  • a szállodalánc üzemeltetési rendjének betartása és betartatása a szállodaegységben

 Általános feladatok:

  • a törvényi előírásoknak és szakmai sztenderdeknek megfelelő üzemeltetés felügyelete
  • a szálloda hatékony és nyereséges működésének folyamatos biztosítása
  • folyamatos kapcsolattartás a központi menedzsmenttel
  • a szállodai működés tervezése és felügyelete
  • éves budget tervezése és folyamatos monitorozása a költséghatékony működés ellenőrzése
  • HK, F&B, karbantartás és recepció területek, valamint a pénzügyi adminisztrátor felügyelete
  • a szállodai részlegek napi munkájának összehangolása, tervezése
  • a magasszínvonalú vendégélmény folyamatos biztosítása és növelése
  • kapcsolattartás a központi HR-rel a humánerőforrás tervezése és biztosítása érdekében
  • a helyi HR ügyek kezelése
  • panaszok, problémák vendégcentrikus kezelése

Elvárások

  • 3-5 éves 3 vagy 4*-os városi szállodában szerzett igazolható üzemeltetési gyakorlat
  • rendszerszemlélet, tervezési képesség, felelősségvállalás
  • dinamikus, határozott, problémamegoldó személyiség

Amit kínálunk

  • Színvonalas szállodai munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Nagyfokú önállóság
  • Egyéb juttatások

Céginformáció

Mellow Mood Hotels budapesti szállodalánc keresi új kollégáját SZÁLLODAI ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ pozícióba.