Szálláshely Vezető

  • Cég neve

    UNIÓ 2365 Kft.

  • Munkavégzés helye

    2365 Inárcs

  • Fizetés

    Nettó 2 000 - 2 200 Ft/óra bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Budapesthez közeli, wellnessel és étteremmel rendelkező 30 szobás szálláshely működésének operatív irányításában való aktív részvétel
- A tulajdonosok munkájának támogatása
- Az alkalmazottak munkájának ellenőrzése, munkájuk elvégzéséhez szükséges feltételek biztosítása
- Rendezvények és fontosabb időszakok felügyelete
- Árazási, könyvelés előkészítési és egyéb irodai feladatok elvégzése

Elvárások

A személyiség fontosabb számunkra, mint a tapasztalat.
Egy lendületes, tettre kész kollégát keresünk, aki fel tudja venni ennek a dinamikusan működő cégnek a ritmusát, osztja az értékeinket és támogatja a cég folyamatos fejlődését.
Önállóan végzi munkáját és minden feladatot maradéktalanul elvégeztet kollégáival, majd ellenőrzi az elvégzett munka minőségét.
Felsőfokú végzettséggel rendelkezzen

Előnyt jelent

Szállodai vagy vendéglátói környezetben szerzett munkatapasztalat
Turizmus, szálloda szakos végzettség
Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

Családias légkörben, közvetlenül a tulajdonosokkal dolgozhat
Jól végzett munka esetén nem szólnak bele a munkába, önálló döntési jogkört kaphat
Rugalmas munkaidő beosztás
Munkaidőben étkezés és kávé biztosított
Hosszú távú munkalehetőség
Állandó, bejelentett munka
Változatos munkakörnyezet egy csodaszép vidéki park közepén

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Családi vállalkozásunk 25 éve, elsőként nyitotta meg kapuit a Budapesthez közeli, Inárcson. Étteremmel indultunk, majd folyamatos fejlesztések után mostanra 30 szobával, kinti és benti medencével, wellness részleggel, tóval és esküvő helyszínnel bővültünk. Főként a belföldi wellness turizmusban dolgozunk, de számos esküvőt is tartunk a nyári időszakban. A tulajdonos család aktív részvétele mellett egy lendületes, 16 fős csapattal dolgozunk, akikből szinte mindenki több éve van velünk. Legyen Ön is a része és váltsuk meg együtt a világot!

A pozíciót Önéletrajz csatolásával és fizetési igény megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva pályázhatja meg.