Szálláshely adminisztrátor

  • Cég neve

    Hamzsa 60 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

•    a szálláshely teljes körű üzemeltetése, koordinálása, KÖZMŰVEK ügyintézése
•    a szálláshely munkavállalóinak irányítása, ellenőrzése
•    a szálláshely tevékenységének optimalizálása, a hatékonyság növelése
•    a Bérlőkkel való kapcsolattartás, információ-csere
•    a cégcsoporthoz tartozó ingatlanok állagmegóvása, KÖZMŰ ügyintézése
•    szolgáltatói ajánlatkérések kezelése
•    igény esetén alvállalkozók, szolgáltatók felkutatása, velük való kapcsolattartás
•    éves stratégiai tervek kialakítása, megvalósítása
•    kért kimutatások (különösen, de nem kizárólag, KÖZMŰ-fogyasztás), statisztikák határidőre való elkészítése
•    könyvelővel való kapcsolattartás
•    hatóságokkal való kapcsolattartás, ügyintézés
•    fogyasztóvédelmi jogszabályok naprakész ismerete

Elvárások

•    minimum 2 éves, alacsony kategóriás szálláshelyen szerzett vezetői tapasztalat;
•    jó kommunikációs képesség
•    önálló munkavégzés, pontosság, precizitás, megbízhatóság;
•    nagyon jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
•    MS Office magas szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)

Előnyt jelent

•    Pénzügyi ismeretek
•    B kategóriás jogosítvány
•    Angol nyelvtudás
•    Meglévő potenciális ügyfélkör

Amit kínálunk

•    Alkalmazotti jogviszony, teljes bejelentés
•    Hosszú távú, biztos munkalehetőség
•    Változatos, sokrétű feladatok
•    Versenyképes jövedelem
•    Céges telefon, laptop és céges autó (parkoló) biztosítása

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Budapest, XI.kerület munkásszálló

Jelentkezés módja bérigény jelölésével kérjük a fényképes önéletrajz megküldését.