Attend SA Kft.

Az Attend SA Kft. tulajdonosai és munkatársai, közel 10 éves szakmai múlttal rendelkeznek a talajtermékenységet javító termékek és technológiák alkalmazása terén. Egyedülálló termékpalettával rendelkezünk, ami a talajjavítási tevékenységet és az ökológiai növénytermesztésben felhasznált termékeket illeti. Forgalmazott termékeink gyártóival, több évtizedes kutató fejlesztő és gyártói tapasztalat birtokában dolgozunk együtt.  Jelenleg is részesei vagyunk olyan innovatív termékfejlesztéseknek, amelyek új termékek létrehozásra irányulnak a talajkondicionálás és a tápanyag-utánpótlás területein. Cégünk az egész ország területére kiterjedő forgalmazói és partneri kapcsolatokkal rendelkezik.

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően a szaktanácsadói csapatunk országos bővítéséhez keres új kollégát,

SZAKTANÁCSADÓ

munkakör betöltésére.

    Új munkatársunkra hosszútávon számítunk, kiemelkedő bérezést, elhivatott, dinamikus csapatot és csapatmunkát, különböző területeken lévő folyamatos szakmai fejlődési lehetőségeket biztosítva neki.

FELADATAI:

    • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás,
    • új partnerkapcsolatok kiépítése és folyamatos bővítése,
    • termékeinkből komplex szaktanácsadás nyújtása,
    • termékeink értékesítése.

ELVÁRÁSOK:

    • felsőfokú agrár végzettség,
    • szaktanácsadói tevékenységben szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
    • vállalkozói jogviszony,
    • B kategóriás jogosítvány,
    • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
    • megbízható, önálló, precíz munkavégzés.

ELŐNYT JELENT:

    • agrármérnöki vagy növényorvosi végzettség,
    • mikrobiológiai termékek értékesítése terén szerzett tapasztalat,
    • tápanyag-utánpótlás, vagy növénykondicionálási termékek értékesítése terén szerzett tapasztalat.

AMIT NYÚJTUNK:

    • azonnali munkába állás, próbaidő után határozatlan idejű szerződés,
    • kiemelkedő jövedelem,
    • elhívatott, dinamikus, szolidáris csapat és csapatmunka,
    • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
    • szakmai továbbképzések,
    • mobiltelefon, laptop, igény esetén céges autó.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fejér megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését a JELENTKEZEM gombra kattintva feltöltheti fényképes szakmai önéletrajzát.