Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság logo

Szakértő (titkársági)

  • Cég neve

    Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    Budapest, 1135 Budapest, Szabolcs u. 37-43.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Az Igazgatóság tevékenységét érintő, elsődlegesen polgári jogi, államháztartás jogi és vagyonjogi szerződések, jogszabályok, belső szabályzatok véleményezése, előkészítése. Szerződésekkel kapcsolatos tájékoztató levelek megírása egyeztetve a szakterületekkel.

Elvárások

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • jogi egyetemi végzettség vagy igazgatásszervező/közigazgatásszervező végzettség,
  • okleveles államtudományi végzettség,
  • a szakterületen legalább 5 év szakmai gyakorlat megléte.

Előnyt jelent

  • költségvetési szervnél szerzett gyakorlat,
  • közigazgatási szakvizsga
  • jogi végzettség.

Elvárt kompetenciák:

  • precizitás, alaposság és megbízhatóság,
  • pozitív, proaktív, felelősségteljes személyiség,
  •  problémamegoldó képesség,
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt,
  • terhelhetőség,
  • önálló munkavégzés.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, az 51/2016. (XII.13.) NGM rendelet, valamint a Főigazgatóságnál hatályban lévő kollektív szerződés rendelkezései az irányadók.

Céginformáció

a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet a

Egészségügyi Létesítményüzemeltetési Igazgatóság

szakértő (titkársági)

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

A próbaidő időtartama:
4 hónap

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • iskolai végzettséget igazoló oklevelek másolata,
  • a pályázó hozzájáruló nyilatkozata arról, hogy pályázati anyagát a pályázat elbírálásában részt vevők megismerhetik.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton Jakab Tamásné humánpolitikai főelőadó részére a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázatok a benyújtási határidőt követő 15 napon belül kerülnek elbírálásra. A benyújtási határidő a pályázati anyag beérkezését jelenti. A határidő lejártát követően érkezett, vagy a pályázati követelményeknek nem megfelelő pályázatok érvénytelennek minősülnek. A nyertes azonnali értesítése mellett a pályázók az elbírálást követő 10 napon belül elektronikus úton kapnak értesítést.

A pályázati kiírás közzétételének ideje: 2024.05.02.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.05.23.

A pályázat elbírálási időpontja: 2024. 05.30.