Eurofins Food and Feed Testing Gyula Kft. logo

Szakértő munkatárs

  • Cég neve

    Eurofins Food and Feed Testing Gyula Kft.

  • Munkavégzés helye

    5700 Gyula, Henyei Miklós utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Eurofins Food and Feed Testing Gyula Kft. a magyarországi laborszolgáltató piacon egyedülálló fejlődésen ment keresztül. Mára két gyulai telephelyén, több mint 1500 m2-en, a legmodernebb technológiával rendelkező professzionális laboratóriummá vált, és jelenleg az egyik legnagyobb laboratórium Magyarországon. Ügyfelei elsősorban élelmiszeripari, takarmányipari, mezőgazdasági és élelmiszerkereskedelmi vállalatok.

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi háttérrel, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk
  • Versenyképes juttatási csomag (béren kívüli juttatás: Cafetéria)
  • Változatos munkakör és kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődést és értékteremtő feladatokat biztosítunk
  • Elkötelezett vezetők, segítőkész kollégák és befogadó légkör várják az új kollégát
  • Mobiltelefont és modern informatikai eszközöket biztosítunk a munkavégzéshez
  • Bejárási támogatás
  • Modern munkakörnyezet

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Természettudományi területen szerzett felsőfokú végzettség (előny az élelmiszermérnöki, agrármérnöki végzettség)
  • Pontos, precíz munkavégzési készség
  • Szoros csapatmunkában kell dolgozni, így fontos a nyitottság és a rugalmasság,terhelhetőség

Főbb feladatok, munkák

  • A Laboratóriumtól megrendelt szolgáltatások teljesítésének az ellenőrzése (szakmai és adminisztratív szempontból)
  • A Laboratóriumtól megrendelni kívánt szolgáltatásokról esetenként az ügyfelek felé rövid felvilágosítást, tájékoztatást, esetleg javaslatot tenni
  • Releváns jogszabályok ismerete és alkalmazása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Mérnök
  • Élelmiszermérnök