West End Szállodaüzemeltető Kft. logo

Szakács / Demi Chef

  • Cég neve

    West End Szállodaüzemeltető Kft.

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest, Váci út 1-3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Megváltozott munkaképességű
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Az InterContinental Hotels Group tagjaként a Crowne Plaza Budapest szálloda Közép-Európa egyik legnagyobb bevásárlóközpontjának a Westend Bevásárlóközpontnak a része, a Váci úton helyezkedik el, amely néhány percre található a Nyugati Pályaudvartól. A szállodában 230 vendégszobával, közel 25,000 négyzetméteren 13 rendezvényteremmel és modern stílusú közös terekkel biztosítjuk az ide látogató vendégek magas színvonalú, nyugodt és békés időtöltését.
2022-ben elnyertük “Az Év Klasszis TopDesign Új Szállodája” kitüntető díjat is.

Ezért jó nálunk dolgozni:

  • Teljesen bejelentett bérezési és juttatási rendszerünk van
  • Inspiráló munkahelyi légkört hoztunk létre
  • Kiváló a tömegközledekés (Nyugati Pályaudvar)
  • A szálloda személyzeti étkezőjében egész nap térítésmentesen étkezünk, és rendelkezésünkre áll gyümölcs, kávé és tea is.
  • Térítésmentes a munkaruha tisztítás
  • Számtalan szolgáltatásra kedvezményes dolgozói árlistánk van
  • Karrierlehetőség az IHG MyLearning training & development programmal
  • Dolgozói áron foglalunk szobát az IHG globális kedvezményes szobafoglalás programon keresztül
  • Több céges rendezvényen veszünk részt
  • Sportolási lehetőségeket veszünk igénybe (pl. jóga, sportrendezvényeken való részvétel)
  • Büszkén sokszínűek vagyunk, mert az IHG Diversity, Equity & Inclusion hitvallás világszerte fontos számunkra, így már pl. közel 10 országból érkeztünk ide dolgozni

Próbaidő után:
  • Széchenyi Pihenő Kártya juttatás
  • Adómentes juttatások (sportbelépő támogatás, Kulturális szolgáltatás, óvodai/bölcsödei támogatás, kerékpár és személyautó használat közösségi szolgáltatáson keresztül)
  • Térítésmentes MOL Bubi biciklibérlet

Ezeket a főbb feladatokat bízzuk Rád:

  • Két konyhánk van, az ételek magas színvonalú elő- és elkészítéséért fogsz felelni
  • Munkaterületedet a HACCP előírások szerint makulátlanul tisztán és higiénikusan kell majd tartanod
  • A készletfogyást fogod figyelni és együttműködsz a konyhán dolgozó csapattal is

A kiválasztás során fontos szempont lesz:

  • Szakirányú végzettség
  • 1-3 év gyakorlati tapasztalat referenciával

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Így tudsz jelentkezni:

Az IHG Hotels Group elkötelezett esélyegyenlőségi munkáltató, ezért a kiválasztási folyamat során korra, nemre, politikai-, vallási-, vagy etnikai hovatartozásra tekintet nélkül kezeljük a jelentkezésedet, illetve megváltozott munkaképességűek pályázatát is örömmel várjuk.

Feltétlenül küldd el az Önéletrajzodat és bérigényedet, ha Te is szeretnéd szinesíteni csapatunkat!

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Szállodaipar
  • Szakmunka
  • Szakács