Support munkatárs Magyarország teljes területén

  • Cég neve

    TEDi Árukereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Vállalatunk,  a  TEDi  2004-ben Németországban alakult, mára a non food kiskereskedelmi szektor vezető szereplőjévé vált és Európa szerte 15 országban, közel 3200 üzlettel van jelen. Folyamatosan terjeszkedünk, hogy mindenki számára minél több helyen elérhetőek lehessünk. Küldetésünk, hogy bebizonyítsuk, hogy nem kell drágának lennie annak, ami jó. Ha örömödet leled a felelősségteljes feladatokban és új kihívást keresel, várunk Téged a TEDi csapatában!

Csatlakozz hozzánk, hogy

  • Tagja legyél egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnak
  • Versenyképes fizetés
  • SZÉP kártya a próbaidő lejárta után (3 hónap)
  • Kiküldetések költségeinek fedezése – utazás, szállás, napidíj
  • Munkába járás támogatása közigazgatási határon túlról érkezőknek
  • Új üzletek nyitásra való  felkészítése és a bepakoláson való részvétel
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Fejlődési lehetőség, karrier építés
  • 10 %-os kedvezmény üzleteinkben

Feladataid:

  • Aktív részvétel az új üzletek nyitásában egész Magyarországon – nyitás előtti folyamatok, üzlet kialakítása és feltöltése áruval, helyi csapat működésének támogatása a nyitás utáni első időszakban
  • Üzletek felkészítése a leltárra
  • A már megnyílt üzletek támogatása munkaerőhiány és nagyobb projektek esetén
  • Termékek prezentálása a TEDi koncepciója alapján
  • Újonnan érkezett áru feldolgozása és kihelyezése az üzletben a cég által megadott elvárások szerint
  • Rend és tisztaság megtartása
  • A vásárlók segítőkész és proaktív kiszolgálása

Erősségeid:

  • Folyamatos utazási hajlandóság (már a betanulási időszakban is)
  • Az üzlet nyitva tartásához igazodó, egésznapos beosztás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Kiemelkedő ügyfélorientáltság
  • Példa értékű teherbírás és önállóság
  • Magasfokú rugalmasság a folyamatosan változó munkahelyszínekhez

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kereskedelmi tapasztalat vagy végzettség
  • Üzletnyitásokon való részvétel
  • B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Jelentkezz most, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!