SQA mérnök

  • Cég neve

    Knorr-Bremse

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.
Jelenleg bővülés miatt keresünk SQA mérnök kollégát minőségügyi csapatunkba. Ha van minőségbiztosítási tapasztalatod és érdekelnek a vasútipari pneumatikus termékek, nálunk a helyed!

SQA mérnök

FŐBB FELADATOK:

* Beszállítói elsőminták jóváhagyása, termékbevezetés
* Beszállítók látogatása és reklamációk kezelése (8D riport kiértékelése)
* Kapcsolattartás a beszállítóinkkal, társosztályokkal
* Beszállítók mutatószámainak elkészítése, nyomon követése, akciók azok javítására
* Válogatások, utómunkák egyeztetése, selejtkezelés, anyagi kérdések tisztázása

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

* Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
* Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van
* Többéves gyakorlati tapasztalattal rendelkezel minőségügyi technikák alkalmazásában (MSA, PPAP, APQP, R&R, SPC, 5Why, Ishikawa stb.)
* B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT:

* Németül is beszélsz
* Autóipari környezetben szereztél tapasztalatot
* SAP ismerettel is rendelkezel

AMIT AJÁNLUNK:

* Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
* Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
* Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
* Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
* Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
* Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat a COVID mentes időszakokban
* Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
* A munka-magánélet egyensúlyát kötetlen munkaidővel és heti 3 nap home office lehetőséggel támogatjuk
Lokáció: XXIII. kerület Budapest Helsinki út 105.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.