Sporttanácsadó

  • Cég neve

    Decathlon

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Decathlon

Te már tudod, hogy sporttal teljes az élet. Segíts másoknak is megismerni a mozgás örömét, hogy ők is közelebb kerüljenek egy egészségesebb és zöldebb élethez!

Főbb feladatok, munkák:

  • Tanácsaiddal segítsd vásárlóinkat a megfelelő termék kiválasztásában
  • Nyitottak vagyunk ötleteidre és számítunk rád a gazdasági sikerek elérésében is
  • Hogy közelebb kerüljetek a közös célokhoz, segíts:
  • termékeink átvételében és kihelyezésében
  • megfelelő polckép folyamatos fenntartásában
  • leltár készítésében
  • alkalmanként kasszázási folyamatokban

Amit kínálunk:

  • ingyenes belső képzési rendszer, amely segítségével fejlődhetsz és építheted a karrieredet
  • tervezhető beosztás kötelező túlóra nélkül, napi maximum 8 órában
  • egy jó hangulatú, közvetlen és támogató csapatban dolgozhatsz
  • teljes munkaidőben átlagosan havi bruttó 418,500 Ft * jövedelemben részesülsz, ami havi nettó 280,500 Ft , adókedvezmények nélkül (* tartalmazza a vasárnapi pótlékot, cafetériát és a havi bónuszt)
  • minden évben extra teljesítményalapú fizetésemelés
  • távolsági bérleted 86%-át térítjük, áruházunkhoz legegyszerűbben pedig a ……jelzésű autóbusszal tudsz kijutni
  • és további számos béren kívüli juttatást

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • fontos számodra a sport
  • mindig van egy új ötleted, ami előre viszi a csapatot
  • felelősségteljesen és önállóan végzed a rádbízott feladatokat
  • megtalálod a közös hangot mindenkivel és együtt bármilyen kihívással szembenéztek
  • hosszútávú karrier lehetőséget keresel és szívesen dolgoznál idővel magasabb felelősségi körben is
  • nem okoz gondot a hétvégi munkavégzés
  • szívesen dolgoznál egy sokszínű és elfogadó csapatban, ahol önmagad lehetsz