Sous Chef

  • Cég neve

    21 Magyar Vendéglő Harlequin Kft

  • Munkavégzés helye

    1014 Budapest, Fortuna utca 21.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Békebeli magyar konyhánk csapata keresi új konyhafőnök-helyettesét, aki rajong a magyar konyháért és velünk dolgozik azon, hogy modern köntösben régi kedvenc ízeinket idézhessük fel, egy kötetlen, kényelmes környezetben!
Feladatok:
  • A konyhai csapatot irányítja és szakmailag támogatja napi szinten, képviseli és betartatja a sztenderdeket a magas színvonal érdekében;
  • A Head Chef távollétében is képviseli a menedzsment-szemléletét, munkáját az élelmiszer-biztonsági előírásoknak megfelelően végzi;
  • Az alapanyag felhasználást ellenőrzi, ezt a forgalomhoz képest kezeli, rendeléseket végez;
  • A cégcsoport kultúráját példaképként képviseli, pozitív szemléletével könnyen kezeli a felmerülő kihívásokat.

Elvárások

Te vagy a megfelelő jelölt, ha:
  • Van hasonló pozícióban szerzett minimum 3 év tapasztalatod;
  • Alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel;
  • Csapatjátékos vagy;
  • Könnyen megtalálod a közös hangot mindenkivel.

Amit kínálunk

Egy teljesen felújított konyhában kezdjük meg a közös munkát, modern berendezésekkel, erős és elkötelezett szakmai háttérrel, támogató légkörrel és folyamatos fejlődési lehetőségekkel.
A versenyképes juttatási csomag mellett számos ösztönző lehetőséget kínálunk, többek között:
  • Modern munkakörnyezet és felszerelés;
  • Minőségi alapanyagok;
  • Cégcsoport által biztosított stabil szakmai háttér;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség szakmai tréningekkel;
  • Sporttámogatás AYCM kártyával;
  • Belső ajánlási program;
  • Dolgozói kedvezményes fogyasztás a cégcsoport egységeiben;
  • Rugalmas és kiszámítható beosztás, versenyképes fizetés;
  • Megbízható, stabil munkahely;
  • Személyzeti étkezés.

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Családi vállalkozásunkban több száz kollégánkkal együtt több mint, négy évtizede azon dolgozunk, hogy a magyar gasztronómiát visszaemeljük a világ élvonalába és Budapest a világ egyik legjobb helye legyen.
Éttermeinkben, bárjainkban és hoteleinkben évente közel egymillió vendéget szolgálunk ki és nyújtunk világszínvonalú gasztronómiai élményeket.

A “Jelentkezem” gombra való kattintás után kérlek csatold magyar és / vagy angol nyelvű önéletrajzod.