Dísz tér Gasztronómia Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Sous Chef

  • Cég neve

    Dísz tér Gasztronómia Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1014 Budapest, Dísz tér

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Sous Chef

TAPASZTALT ÉS AMBICIÓZUS ÉTTERMI VEZETŐ

Miután Spíler Béla visszatért a müncheni Oktoberfestről, egyfolytában csak arra az életteli és vibráló légkörre tudott gondolni. Az a zene lüktetett füleiben éjjel-nappal. A tánc, a nevetés és a baráti beszélgetések jutottak eszébe, a literes söröskorsókat cipelő csinos pincérlányok, meg persze a bratwurst és a pretzel. Nem sokat habozott és belevágott legújabb projektjébe, a Spíler Biergartenbe!
Csatlakozz sous chefként egy vagány, egész évben nyitva tartó sörkert csapatához, légy Te is Spíler!

  • A konyhai csapat irányítása és napi szintű támogatása szakmailag;
  • A sztenderdek betartásának felügyelete a magas színvonal fenntartásának érdekében;
  • A menedzsment szemlélet képviselése, a Head Chef távollétében teljeskörű helyettesítése;
  • Az alapanyag felhasználás ellenőrzése, a forgalomhoz képest kezelése, rendelések leadása;
  • Ételek receptúra szerint történő elkészítése.

AZ IDEÁLIS JELÖLT A KÖVETKEZŐKKEL RENDELKEZIK

  • Van hasonló pozícióban szerzett minimum 3 év tapasztalatod;
  • Magabiztos tudással rendelkezel az élelmiszerbiztonsági előírásokról;
  • Csapatjátékos vagy;
  • Pozitív szemléleteddel könnyen kezeled a felmerülő kihívásokat;
  • Könnyen megtalálod a közös hangot mindenkivel.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel;

MIÉRT CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ

  • Modern munkakörnyezet és felszerelés;
  • Minőségi alapanyagok;
  • Cégcsoport által biztosított stabil szakmai háttér;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség szakmai tréningekkel;
  • Sporttámogatás AYCM kártyával;
  • Belső ajánlási program;
  • Dolgozói kedvezményes fogyasztás a cégcsoport egységeiben;

A “Jelentkezem” gombra való kattintás után kérlek csatold magyar és / vagy angol nyelvű önéletrajzod.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács