Sommelier

  • Cég neve

    PLATÁN KÁVÉHÁZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    2890 Tata, Kastély tér 6.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 4 napos munkahét
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A vendégeink vendégül látása, kiszolgálása
  • Borlap tervezése és szervezése, közreműködés a beszerzésben
  • Leltár kezelés
  • A szervizcsapat aktív támogatása

Elvárások

  • többéves éttermi tapasztalat
  • sommelier végzettség
  • folyékony angol nyelvtudás
  • ismered és szereted a borok, pezsgők, szeszes italok, alkoholmentes italok és kávék világát
  • kommunikatív, nyitott karakter vagy
  • rugalmasság és lelkiismeretes, proaktív jellem
  • ápolt megjelenés, magabiztos fellépés
  • csapatjátékos szellem

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fix fizetés + mozgóbér, rendszerbe épített jutalmak
  • Folyamatos fejlődés, állandó szakmai képzések
  • Csapatépítő tréningek, meetingek, kirándulások
  • Családias, mégis dinamikusan fejlődő környezet
  • Nyitott és összetartó csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A tatai vár szomszédságában, az Öreg-tó partján gyönyörű és nyugodt műemléki környezetben található a PLATÁN TATA komplexuma: a két Michelin csillagos Platán Gourmet Étterem, a Michelin ajánlott Platán Bisztró, valamint a 22 szobával büszkélkedő Platán Udvarház és Utca.
A Platán Gourmet Étterem nyitása óta a "Magyarország legjobb vidéki étterme" cím büszke viselője, a "Magyarország legjobb étterme" a Dining Guide ajánlása alapján.
Munkánkat 2022-ben a neves Michelin kalauz is egyből két Michelin-csillaggal minősítette.
Mi több, a Platán Bisztró is Magyarország top 25 éttermei között szerepel a hazai rangsorokban, 2022 óta a Michelin Guide által ajánlott étteremként.
Szállásunkhoz tartozik a várárokban helyet kapott Mirror Spa részlegünk, mely 2021-ben a nemzetközi építészet legrangosabb versenyén, a Gold Key Awardson a finalisták között szerepelt, a világ legjobb 4 egyedi spa megoldása között.
Fejlődésünk következő lépcsőfokaként 2021 decemberében megnyitottuk pékségünket, a Platán Péket. Saját kertészetünk mellett 2022. év fejlesztéseként elindítottunk saját farm projektünket.
Hisszük, hogy minőségi munka a szakma szeretete mellett is csak minőségi eszközök használatával, a megfelelő munkakörnyezettel és motiváló csapattal működik.
A kulcs Vendégeink valódi vendégül látásában rejlik.
Ha Te is így látod, jelentkezz!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzod és motivációs leveled. Köszönjük!