Sofőr/személyi segítő

  • Cég neve

    Boldog Gizella Alapítvány

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Boldog Gizella utca 1.

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 300e - 500e Ft éves mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

a támogató szolgálat munkatársaként sérült gyermekek, mozgásukban korlátozott idősek, illetve demenciával élő idős személyek szállítása, személyi segítővel közösen, ebédszállítás, gépjárművel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • gépjármű-vezetési tapasztalat (B-kategóriás, 7 személyes kisbusz)
  • jó kommunikációs képesség
  • empátia idősekkel, sérült személyekkel,
  • rugalmasság
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • korábban betöltött hasonló munkakör
  • támogató szolgálatos segítő képesítés

Amit kínálunk

-       határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
-       munkábajárás költségtérítése
-       ingyenes étkezés munkaidőben
-       munkaruha
-       negyedévenkénti teljesítmény-alapú bónusz
-       stabil munkahelyi háttér, családbarát munkahely
-       igény esetén lakhatási lehetőség nővérszállón
-       jó hangulatú csapat, családias környezet

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Gizella Otthon több mint 20 éve nyújt biztonságos otthont és magas színvonalú ellátást az idősek, rászorulók számára. Mottónk, hogy „azért vagyunk a világon hogy valahol otthon legyünk benne”, így viszonyulunk ellátottainkhoz is, emberi méltóságukat szem előtt tartva szakmailag és emberileg is támogatjuk őket a mindennapokban.

Kérjük, fényképes önéletrajzzal jelentkezzen a profession felületén.