Social Media Editor

Herz Kreáció Kft.

Budapest

Kis csapat, remek kollégák, reklámügynökség sok lehetőséggel

pozícióba keressük új kollégánkat azonnali kezdéssel, teljes munkaidőben!

Téged várunk, ha:

  • szenvedélyed a szövegírás, gazdag szókinccsel, kitűnő helyesírással rendelkezel és magával ragadó bejegyzéseket tudsz fogalmazni
  • szövegírói tapasztalattal és/vagy marketing végzettséggel rendelkezel
  • nem ismeretlen számodra a Facebook Meta Business Suite felülete, a Hirdetéskezelő, az Instagram, a LinkedIn és a TikTok
  • pattognak belőled az ötletek, követed a közösségi média trendeket
  • magabiztosan kommunikálsz angolul (szóban és írásban)
  • a marketing területén szeretnél fejlődni és tanulni
  • nem jelent problémát a távmunka, azaz keretek között tudod tartani a feladataidat

Előnyt jelent:

  • ügynökségi tapasztalat vagy változatos ügyfélkör
  • ismered a Google Ads felületét
  • német nyelvtudással rendelkezel

Leendő feladataid:

  • közösségi média csatornák kezelése
  • tartalomgyártás, kreatív szövegírás
  • ötletelés kampányokkal, bejegyzésekkel kapcsolatban
  • hirdetésbeállítás, kampánymenedzsment
  • online Meeting az ügyfelekkel
  • social media manager munkájának segítése

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • változatos, innovatív és inspiráló feladatok
  • folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • nyitottság, lapos struktúra és rövid döntési folyamatok
  • fiatal, motivált csapat
  • home office lehetőség

Jelentkezésed mellé csatold

  • önéletrajzod

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Szerkesztő, Szövegíró
Budapest