Budapest X. kerületében található autóelektronikai alkatrészeket, hajtásmechanizmusokat gyártó partnerünkhöz keresünk munkatársat SMT operátor pozícióba.

SMT operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • SMT berendezések és eszközök zavartalan működésének biztosítása
  • Szerszámcserék és gépbeállítások elvégzésében való közreműködés
  • A rád bízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság folyamatos fenntartása a munkaterületen (5S)
  • A félkész vagy készáru minőségének biztosítása az általad végzett művelet vonatkozásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Elektronikai ismeretek
  • Csapatjátékos személyiség
  • Precizitás
  • SMT/ SMD területen/ nyomtatott áramkörök gyártásában szerzett munkatapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elektronikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Havi minimum nettó fizetés: 250.000 Ft
  • A bér mellett havi bruttó 24 400 Ft cafeteria
  • Helyi étkezési és parkolási lehetőség
  • Dolgozói kedvezmények, pénzdíjazással járó dolgozói ajánlási program
  • Érettségi megléte esetén házon belül elérhető OKJ-s képzési lehetőség (elektronikai technikus)
  • Szakmai fejlődés, képzések, előrelépési lehetőség
  • Heti 4 nap munka (melyet a 4 műszakos munkavégzés tesz lehetővé (műszakok: 5:40-17:50, 17:40-5:50), így lesznek szabad hétköznapjaid is !

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Operátor

Munkavégzés helye:

X. kerület

Amennyiben érdekli az álláslehetőség, kattintson a Jelentkezés gombra és küldje el önéletrajzát.