ServiceDesk, L1 szintű munkatárs

  • Cég neve

    FoxPost Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.

  • Fizetés

    Bruttó 550e - 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A FoxPost Zrt, Magyarország legdinamikusabban fejlődő kiscsomaglogisztikai cége.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Foxpost által használt szoftverek működőképességének és használatának támogatása
  • A (belső és külső) ügyfelek és az üzemeltetés/fejlesztés közötti kommunikáció biztosítása és végrehajtása
  • Aktív részvétel a futó projektekben, tesztelésben
  • Informatikai eszközök megrendelésének előkészítése
  • PC-k, mobil eszközök telepítése, tesztelése, problémaelhárítása, támogatása
  • Beérkező e-mailek, telefonhívások kezelése
  • Hibajegyek kezelése és követése
  • Cégen belüli szakmai tudásbázis kezelése

Amit kínálunk:

  • Bruttó bérsáv: havi 550 000 - 600 000 Ft/hó között
  • Próbaidő után cafeteria: nettó 30 000 Ft/hó (SZÉP kártya)
  • Céges laptop, telefon
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Egy dinamikusan fejlődő cég áll mögötted és támogat szakmai fejlődésedben
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Ingyen kávé
  • AYCM tagság (önfinanszírozás)
  • Lurdy – Ház kedvezménykártya

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú, vagy műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves releváns gyakorlat
  • MS Office 201x ismerete
  • AD felhasználói szintű ismerete
  • Logikus és strukturált gondolkodás, önállóság, rugalmasság, terhelhetőség, pontosság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban magyarul és angol nyelven egyaránt
  • Erős problémamegoldó és elemző készség
  • Angol nyelvtudás: (Középfokú/kommunikációképes szint)
  • Többműszakos munkavégzés és szükség esetén készenléti munkavégzés vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MCSE vagy MCSA végzettség
  • Linux ismeret
  • MS Windows operációs rendszerek ismerete
  • LAN/WAN technológiák alap szintű ismerete
  • ITIL vizsga

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatold szakmai önéletrajzodat, mely bérigényedet is tartalmazza.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk