Senior toborzó

  • Cég neve

    HRCV Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • toborzás, toborzás, toborzás – minden szinten, sokféle partnernek,
  • elsősorban Budapest és Pest megye területén, de a központban történik
  • a kiemelt országos szellemi toborzások koordinációja,
  • kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • az értékesítési irányok kijelölése,
  • a kölcsönzött, diák és nyugdíjas munkatársak adminisztrációja, bérszámfejtés előkészítése – de ez még képlékeny.

Elvárások

  • legalább 3 évet töltöttél toborzás területen szolgáltatói oldalon,
  • szívesen vállalsz felelősséget a saját munkádért és dolgozol önállóan,
  • motiválnak az új kihívások, de nem rémít meg egy-egy favágósabb munkanap sem,
  • megtalálod a hangot ügyvezetőkkel és betanított munkásokkal is,
  • hosszútávú munkát keresel, ahol van fejlődési lehetőség,

Előnyt jelent

  • előny, ha tudod tesztelni a jelentkezők nyelvtudását angol vagy német nyelven, és nem ijedsz meg a számítógépes adminisztrációtól.

Amit kínálunk

  • önálló toborzási projekteken dolgozhatsz, felelősséggel járó döntéseket hozhatsz,
  • a magad ura lehetsz, miközben a háttérország mindenben támogat,
  • változatos megbízásaid lesznek: partnereink többféle iparágat képviselnek, a kereséseink minden pozíciószintet lefednek,
  • az értékesítőkkel együtt jelölitek ki, hogy milyen új projektek felé érdemes fordulni,
  • bővülést tervezünk, így lehetőséged lesz akár a saját csapatodat felépíteni,
  • te döntöd el, hogyan, milyen módszerekkel dolgozol, nálunk nincsenek kőbe vésett szabályok, de minden észszerű támogatást biztosítunk,
  • örülünk az új ötleteknek, változtatási javaslatoknak, hisz a legnagyobb ellenségünk az „így szoktuk”,
  • a fejlődési, tanulási szándékodat értékeljük és támogatjuk.

Céginformáció

Szereted az embereket? Szeretsz kommunikálni élőben és telefonon egyaránt?  Szeretnél egy stabil, országos hálózattal rendelkező cégnél dolgozni?
Ha a válaszod IGEN, akkor köztünk a helyed!
Móricz Zsigmond körtéren található irodánkba SENIOR TOBORZÓ munkatársat keresünk!

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével lehetséges!