A Sberbank nem csupán egy munkahely, hanem egyéni történetek összessége, amelynek minden dolgozó a részese. Hisszük, hogy attól tud egy munkahelyi közösség jól működni, hogy a közös sikerek mögött valós személyek állnak, egyedi ötletekkel és motivációkkal. Csatlakozz hozzánk, hogy megtapasztald, milyen a Sberbank közösségének tagja lenni!

Senior Relationship Manager - Corporate Banking

Főbb feladatok

  • 50 millió eurót meghaladó éves nettó árbevételű hazai és nemzetközi nagyvállalatokból és vállalatcsoportokból álló ügyfélportfólió önálló gondozása és továbbfejlesztése
  • Ügyfelekkel történő személyes kapcsolattartás, tárgyalások szervezése
  • Ügyféligények felmérése, aktív és passzív banki termékek és szolgáltatások értékesítése, ajánlatok készítése, egyedi kondíciók kidolgozása és karbantartása, a jövedelmezőség nyomon követése
  • A célcsoportba tartozó új ügyfelek akvizíciója
  • Hitelügyletekre vonatkozó döntések kezdeményezése, közreműködés az előterjesztések összeállításában, a döntési folyamat menedzselése és utógondozása
  • Az ügyfelek gazdálkodásának nyomon követése, monitoring feladatok ellátása
  • A szükséges jelentések, riportok elkészítése és folyamatos karbantartása

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • 5-8 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • proaktivitás, fejlett kommunikációs készség, határozottság, csapatban gondolkodás, strukturált gondolkodás, problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány megléte előny

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Befektetési tanácsadó
  • Banki értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.