Senior Recruitment Specialista

  • Cég neve

    McDonald’s

    Magyarország,Budapest,Budapest, Bem József utca 1/B. BEM Center irodaház, 1. emelet

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

McDonald’s

Keressük

Szenior Recruitment Specialista

kollégánkat, akivel új magasságokba emelhetjük vállalatunk toborzási és kiválasztási folyamatainak támogatását!

Főbb feladatok, munkák

 Te támogatod a jelentkezőinket az irodai kiválasztási folyamatokban és segíted a belső kiválasztási folyamatainkat az éttermi vezetői pozíciókra.

Nyomon követed a létszámhelyzetet, támogatod a vezetőket a recruitment útvesztőiben szakmai tanácsaiddal.

Részt veszel a jelen és a jövő recruitment folyamatainak a formálásában.

Workshopok és tréningek alkalmával fejleszted és támogatod a vezetőinket.

Speciális toborzási és kiválasztási projekteket vezethetsz, felelsz az iskolaszövetkezeti és nyugdíjas foglalkoztatási programokért.

Interjúkat tartasz, döntéseket hozol a felvételi folyamatról és támogatod a hiring managereket.

Mentorálod a csapatban dolgozó Recruitment Specialistákat, szakmai tudásoddal támogatod a Recruitment Vezetőt a vállalatot érintő stratégiai kérdésekben, önálló projekteket menedzselsz.

Nem mellesleg egy kiváló, lendületes csapat tagjaként fogod formálni a jövő Mekijét!

Az álláshoz tartozó elvárások

Minimum 4-5 éves tapasztalattal rendelkezel a HR, ideális esetben a toborzás területén. Van tapasztalatod kék és fehér galléros toborzásban is.

Szeretnél a toborzástól egészen a vezetői kiválasztásokig aktív szerepet vállalni, és a stratégia alkotást támogatni.

Kiváló érzékkel alakítasz ki emberi kapcsolatokat és szeretsz elébe menni a problémáknak.

Szívesen részt veszel a toborzás és kiválasztási folyamat fejlesztésben. Direkt sourcingban és interjúztatási technikákban is tapasztalt vagy és ezt a tudást szívesen adod át juniorabb kollégáid számára.

Jó szemmel észreveszed, ha változásra van szükség, és nem riadsz vissza a cselekvéstől sem.

Az egyik legnagyobb márkát szeretnéd támogatni személyeddel és szaktudásoddal.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

HR, elsősorban recruitment területen szerzett releváns szakmai tapasztalat.

Felsőfokú végzettség HR, gazdasági vagy pszichológiai területen.

Magabiztos felhasználói MS Office ismeretek.

Középfokú angol nyelvtudás.

Egyéb információ

Szenior Recruitment Specialistaként közvetlenül a Recruitment Csapatunkhoz, tágabb értelemben pedig a HR csapathoz.

Magas szakmai színvonalon végezzük a munkánkat, miközben fontos az is, hogy jól érezzük magunkat a mindennapok során.

Az irodából, otthonról és a McDonald’s éttermekből dolgozunk.

Segítjük, támogatjuk egymást a mindennapok során. Számíthatunk egymásra, ha szakmai segítségre van szüksége a csapatunk bármelyik tagjának.

Amit kínálunk

Cafeteria

20% kedvezmény a Mekis fogyasztásaira

Pest Vármegye bérlet

Éves bónusz

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás