Senior PPC manager

  • Cég neve

    NEW LAND MEDIA KFT.

  • Munkavégzés helye

    Budapest II. kerület

  • Fizetés

    Bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Médiakampányok előkészítése
  • Facebook és Google Ads/AdWords stratégiák tervezése
  • PPC kampányok tervezése, kivitelezése és felügyelete (Facebook, Instagram, Google, LinkedIn, TikTok, Waze,stb.)
  • Teljesítménymérés (Google Analytics, Supermetrics, stb.)
  • Kampány teljesítmény értékelések (szakmai beszámolók) készítése, külső-belső riportálás

Elvárások

  • 3-5 éves Facebook és Google hirdetési tapasztalat
  • magabiztos kampány menedzseri képességek
  • jó kommunikációs képesség (más szakterületekkel és ügyfelekkel kell napi szinten együttműködni)
  • átlátás művészete (több párhuzamos kampány precíz kezelése)
  • folyamatos tanulási és fejlődési vágy
  • projektmenedzseri attitűd:
    • kiváló szervezőkészség: képes a feladatok priorizálására, a tényekre fókuszál, a dokumentálás nem az ellensége, rendezetten, letisztultan dolgozik
    • problémamegoldó képesség: jelszava „nincs lehetetlen, csak tehetetlen”
    • önállóság, kezdeményezőkészség: időben felismeri a helyzeteket, s proaktívan reagál rájuk
    • jó időgazdálkodó: képes felmérni, hogy egy feladatot mennyi ideig tart elvégezni, saját idejét is kiválóan beosztja

Előnyt jelent

  • megszerzett Google minősítések
  • Google Tag Manager ismeret
  • SEO alapismeretek
  • html / script kódokhoz való barátságos hozzáállás
  • grafikai ismeretek
  • social media hálózatok alapos és mély szakmai ismerete

Amit kínálunk

  • szép környezet Budapesten a II. kerületben
  • gyerek- és kutyabarát munkahely
  • pörgős, laza, ugyanakkor elhivatott csapat
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag: 13. havi fizetés, bejárási támogatás, MBH SZÉP kártya, Medicover egészségbiztosítás
  • céges laptop és telefon
  • home office lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát

Céginformáció

A Lounge Group a legnagyobb hazai marketingkommunikációs cégcsoport, a New Land Media médiatervezésre, médiavásárlásra specializálódott tagja. A Lounge Group rendezvényszervező, közösségi média-, kreatív- és PR-üzletágakkal együttműködve teljeskörűen szolgálja ki ügyfelei integrált kommunikációs kampányait.

Digitális és innovációs csapatunkat szeretnénk bővíteni egy lelkes Senior PPC manager kollégával, aki az alábbi területen erősítene minket.