Senior pénzügy-számviteli munkatárs

  • Cég neve

    SolarKit Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    1055 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Szeretnénk, ha csatlakoznál dinamikusan fejlődő cégcsoportunkhoz. Csapatunkban minden nap azzal a céllal jönnél dolgozni, hogy hazánkban minél több energiahatékony ingatlan legyen, napelemmel, klímával, hőszivattyúval szerelve és nagykereskedelmi üzletágunk nemzetközi terepen is prosperáljon.

Ügyfélközpontú és minőségorientált értékeket képviselünk.  Szeretjük a pozitív kisugárzású, lendületes, kritikus és nyitott gondolkodású kollégákat.

Környezettudatosság és fenntarthatóság megújuló energia termeléssel: ezek a mi hívószavaink és most Téged is hívunk.

Látogass el a honlapunkra és a YT csatornánkra, hogy jobban megismerj minket.

Főbb feladatok, munkák

  •  A vállalat pénzügyi folyamatainak kézben tartása.
  •  Számlák, szerződések kezelése, adminisztrálása.
  •  Könyvelési anyagok előkészítése, kapcsolattartás a könyvelővel.
  •  Hivatali és szolgáltatói kapcsolattartás.
  •  Kapcsolattartás ügyfeleinkkel.
  •  Határidők nyilvántartása, ellenőrzése.
  •  Elemzések, kimutatások készítése.
  •  A pénzügyi vezető szakmai támogatása.
  • Irodavezetői feladatok ellátása, az iroda napi működésének támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség.
  • Pénzügy-számviteli területen legalább 3 év tapasztalatot szereztél már.
  • A Microsoft Word és Excel alkalmazásokat haladó szinten használod.
  • Szerződések kezelésével és a könyvelés előkészítésével is elboldogulsz.
  • Analitikus szemléletmód, folyamatorientált gondolkodás.
  • Kiváló problémamegoldó és szervezőkészség.
  • Önállóság, határozott fellépés és csapatmunkára való képesség.
  • Jó kommunikációs képesség, asszertív kommunikáció.
  • Energikus, nyitott, szociális személyiséged van és magas érzelmi intelligenciával és talpraesett, proaktív attitűddel bírsz.
  • Gyorsan átlátod az irodai teendőket és szeretnél részt venni a céges folyamataink és rendszereink optimalizálásában, automatizálásában.
  • Jóban vagy a határidőkkel és kimagasló a helyesírásod.
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Projektmenedzsment területen szerezett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, teljes munkaidőben.
  • Motiváló fizetés, céges laptop.
  • Medicover egészségbiztosítás.
  • Valódi, felelősségteljes projektek, rengeteg tanulási lehetőséggel.
  • 2 hetente gyümölcsnap az irodában.
  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Belvárosi elhelyezkedésű, kutyabarát iroda.
  • Rendszeres csapatépítő események, belső képzések.

Fényképes önéletrajzodat bérigény megjelöléssel várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Üzleti támogató központok
  • Pénzügyi támogatás