Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szeretnél részt venni egy nemzetközi webes platform fejlesztésében?
Véredben a fejlesztés és jól beszélsz angolul?
Magadra ismertél? Akkor olvass tovább!

Senior .NET Developer – Budapest

Miért jó döntés ez számodra?

  • Szakmailag felkészült, tapasztalt kollégák vesznek majd körül
  • Támogatjuk szakmai fejlődésed
  • Rugalmas, stabil és hosszútávra szóló lehetőség

Mik lesznek a feladataid?

  • Ügyfelünk eCommerce platformjának a megismerése, az üzleti domain elsajátítása
  • Scrum csapat tagjaként konzultáció, illetve kooperáció a Lead Architect kollégával az üzleti igényekkel kapcsolatban
  • Az ügyféligény és az üzleti igény alapján applikációk bővítése, módosítása
  • Az alkalmazások teljesítményének értékelése
  • Az implementált változtatások manuális tesztelése

Mit várnak majd tőled?

  • 5+ év tapasztalatot C#, ASP.NET MVC és más webes technológiákban
  • Jártasságot webes alkalmazások és adatbázisok megtervezésében, fejlesztésében és támogatásában (MSSQL és NoSQL)
  • .NET 4.5 és MVC 5 rendszerek ismeretét
  • JavaScript, CSS keretrendszerek, illetve a Bootstrap és LESS ismeretét
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudást, szóban és írásban

Munkavégzés helye

Budapest

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Ha Front-end fejlesztésben (JQuery, JavaScript/TypeScript, AJAX, CSS, HTML5) szerzett tapasztalatod is van
  • Rutinos vagy Unit Test Framework és automata Unit Testing-ben

Itt jelentkezz:

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior .NET Developer – Budapest
  • Rövid pozíció név: .NET Developer
  • Hirdető cég: Profession Services
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Ügyfelünk eCommerce platformjának a megismerése, az üzleti domain elsajátítása Scrum csapat tagjaként konzultáció, illetve kooperáció a Lead Architect kollégával az üzleti igényekkel kapcsolatban Az ügyféligény és az üzleti igény alapján applikációk bővítése, módosítása Az alkalmazások teljesítményének értékelése Az implementált változtatások manuális tesztelése
  • Elvárások: 5+ év tapasztalatot C#, ASP.NET MVC és más webes technológiákban Jártasságot webes alkalmazások és adatbázisok megtervezésében, fejlesztésében és támogatásában (MSSQL és NoSQL) .NET 4.5 és MVC 5 rendszerek ismeretét JavaScript, CSS keretrendszerek, illetve a Bootstrap és LESS ismeretét Magabiztos, folyékony angol nyelvtudást, szóban és írásban
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-08-01
Állás, munka még: Profession Services>