Senior manuális tesztmérnök (mobil) (B106MST)

    Partnerünk egy budapesti központú, magán kézben lévő szoftverfejlesztő cég. Saját projektjeiken kívül partnereik számára fejlesztenek egyedi szoftvereket. Több területen vannak jelen mint például web- valamint mobil alkalmazások, IoT megoldások, Full stack fejlesztés, UX és grafikai tervezés. Fejlesztőik kivételesen magasszintű és változatos szakmai kompetenciákkal rendelkeznek, legtöbbjük 10+ éves szoftverfejlesztői tapasztalatot tudhat maga mögött.

Feladatok

  • Mobilfejlesztési projektek tesztelése
  • Tesztadatok definiálása, karbantartása
  • Tesztesetek önálló kidolgozása, végrehajtása
  • Kapcsolódó adminisztratv feladatok – tesztelési dokumentáció elvégzése
  • Teljeskörű és proaktív csapattag a scrum teamben

Elvárások

  • Műszaki/IT végzettség/ISTQB
  • Minimum 4 év releváns területen szerzett munkatapasztalat (mobiltesztelés és manuális tesztelés)
  • Pro-aktív rátermett hozzáállás

Előny

  • Mobil- és webapplikációk automatizálása
  • Automata tesztek írása
  • TDD/BDD/gherkin ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit a cég kínál

  • Stabilitás, hosszútávú lehetőség
  • Alkalmazott vagy vállalkozói jogviszony
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Project-alapú fejlesztés, változatos és érdekes projektek
  • Családias, barátságos légkör
  • Nívós iroda

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.