Senior könyvelő

  • Cég neve

    LEGERO HUNGARIA Kft.

  • Munkavégzés helye

    5435 Martfű

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

·         Szállítók, vevők, bank könyvelése
·         Analitikák – főkönyvek egyeztetése
·         Aktív részvétel a havi-, éves zárásokban, könyvvizsgálatokon.
·         Bevallások, statisztikák készítése.

Elvárások

·        Szakirányú végzettség.
·         Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
·         Gyors, precíz, önálló munkavégzés
·         Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

         SAP felhasználói ismeret·
         bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
         tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

·          tisztelet és a megbecsülés magától értetődő értékek számunkra munkatársaink kiválasztásánál. Mindig a legjobb jelöltet keressük cégünkhöz - függetlenül kortól, nemtől, származástól, vallási hovatartozástól, …
·         Barátságos, inspiráló és kreatív munkahelyi légkör.
·         Személyes igényeidhez igazított fejlesztési lehetőségek.
·         Versenyképes juttatási csomag.

Céginformáció

A legero united egy dinamikusan növekvő, több mint 1400 “cipőkészítőből” álló csapattal két ausztriai helyszínen, három saját gyártóbázissal Európában és Indiában, valamint két főbb központi raktárbázissal Magyarországon, nemzetközileg elismert cipőgyártónak számít a fiatalok és idősebbek körében egyaránt. Legero, superfit, Think! és Vios márkanevű cipőinket nemzetközi szinten fejlesztjük, gyártjuk és értékesítjük. Vállalatunk 2019-ben 160 millió eurós árbevétel mellett csaknem 6 millió pár cipőt értékesített. Ez a siker azon “cipőkészítők” sikere, akik már ma a holnap megoldásain gondolkodnak.
Szeretnél többet megtudni a vállalatunkról? Látogasd meg a legero-united honlapját!