Senior könyvelő

  • Cég neve

    BAYER CONSTRUCT Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2038 Sóskút, Homokbánya utca 3.

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Bejövő számlák könyvelése
  • Tárgyi eszközök könyvelése
  • Pénztári tételek könyvelése
  • Vegyes bizonylatok rögzítése
  • Készletek könyvelése
  • Részvétel az éves és negyedéves zárási feladatokban
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Legalább 3 év hasonló pozícióban megszerzett gyakorlat
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli, könyvelési, adózási jogszabályok és magyar számviteli sztenderdek naprakész ismerete
  • MS Office (Excel) erős-haladó szintű ismerete
  • Önálló, proaktív hozzáállás, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Együttműködési készség, problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség szóban, írásban egyaránt
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • NAVISION / Business Central ügyviteli program ismerete
  • Novitax ügyviteli program ismerete
  • Teljeskörű könyvelési tapasztalat
  • Idegen nyelvek ismerete (angol, német, román, francia)

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli szakmai munka egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Megbízható, stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, prémium keret
  • Fejlődési lehetőség
  • Cégautó
  • A munkavégzés helyszíne kizárólag: Sóskút, Ipari Park

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

A BAYER cégcsoport magyar tulajdonban lévő vállalkozások összessége, amely komplex építőipari és ingatlanszakmai szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. A 2002-ben alakult cég alaptevékenysége eredetileg vasbeton szerkezetépítés volt, elsősorban Magyarország területén. Mára alaptevékenységünket kiegészítve generál-kivitelezéssel, fővállalkozással, építőanyag előállítással és összetett ingatlanfejlesztési feladatokkal is foglalkozunk.

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük, csatolja önéletrajzát pdf-ben!