Senior Képzési-és Fejlesztési Specialista (Budapest, XI. kerület)

  • Cég neve

    DELIREST Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XI. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Olyan SENIOR tudással, oktatási gyakorlattal rendelkező új kollégánkat keresem, aki felelős lesz a teljes képzési rendszer felépítéséért, bevezetéséért és működtetéséért, figyelembe véve a szervezeti igényeket és az alkalmazottak teljesítményének javítását kék és fehér galléros pozíciók tekintetében.

A további feladatok:

  • külső-és belső képzési programok tervezése és végrehajtása a munkatársak számára, beleértve az onboarding folyamatot,
  • éves képzési tervek összeállítása, nyomonkövetése,
  • képzési adminisztráció naprakészen tartása, auditokon való aktív részvétel,
  • együttműködés a részlegekkel, annak biztosítása érdekében, hogy a képzési megoldások összhangban legyenek az üzleti célokkal,
  • vezetőfejlesztési program megtervezése, kivitelezése,
  • a külső képzési partnerek irányítása,
  • teljesítményértékelési rendszer fejlesztése és koordinálása kék és fehérgalléros pozíciókban is,
  • mentori program létrehozása, kialakítása, folyamatos támogatása és felügyelete,
  • képzési anyagok és e-learning tartalmak fejlesztése és karbantartása,

Elvárások

  • felsőfokú végzettség vagy képzés-fejlesztés területen szerzett legalább 5-10 éves tapasztalat,
  • képesség önállóan és csapatkörnyezetben dolgozni,
  • erős projektmenedzsment és szervezési készségek,
  • kiváló kommunikációs és interperszonális készségek,
  • pozitív személyiség, határozott fellépés,
  • rugalmasság és jó alkalmazkodó készség,
  • precizitás, megbízhatóság
  • kitűnő problémamegoldó képesség,
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • egy jó csapat és támogató környezet
  • hybrid munkavégzés,
  • havonta szépkártya juttatás,
  • év végi bónusz,
  • minden technikai eszközt biztosítunk számodra, céges telefon, asztali gép, laptop, nyomtató otthonra is.
  • céges vállalati egészségügyi szolgáltatás,
  • teakonyhánkban és kávézós sarkunkban minden nap korlátlanul fogyaszthatsz frissen főzött kávét, forróital különlegességeket és tea válogatásokat,
  • minden nap gyümölcsnap,
  • 40%-os vásárlási lehetőség az irodaházban üzemelő saját éttermünkben és Bistronkban,
  • a pozíció teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződéssel,
  • munkavégzés helyszíne: 1117 Science Park irodaházban lévő Központi irodánk, amely kb. 40-50 fős létszámú, így nálunk igazán családias a légkör, hosszú évek óta együtt dolgozunk.

Kollégáink, vezetőink mindegyike nagy szakmai tudással rendelkezik, "egy hajóban evezünk" és együtt érjük el a kitűzött célokat, mindezt jó hangulatban, profin tesszük.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A DELIREST élelmezési és támogatási szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek Közép- és Kelet-Európában.

A régió egyedi igényeire specializálódva, 5.300 alkalmazottal 360 ügyféltelephelyen, évente 50 millió ételt szolgálva fel. (Cseh Köztársaság, Szlovákia, Magyarország, Románia).

DELIREST Magyarország Kft(korábban: EUREST Étteremüzemeltető Kft.) elsősorban irodai és intézményi étkeztetéssel foglalkozik, melynek keretében "a la carte" önkiszolgáló éttermeket, protokoll éttermeket és étkezdéket üzemeltetünk. Emellett támogatjuk, megtervezzük és megvalósítjuk partnereink különböző programjait, igényeiknek megfelelően.

A DELIREST Magyarország Kft. munkavállalóinak létszáma Magyarországon eléri az 1.500 főt, vendéglátó egységeink száma pedig megközelítőleg 74 egységből áll.

Fényképes, szakmai Önéletrajzodat a „Jelentkezem" gombra kattintva küldheted el nekünk.