Senior Java Fejlesztő

  • Cég neve

    MVM Informatika Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • JAVA CLOUD BACKEND SPRING AZURE KOTLIN NOSQL DEVOPS DOCKER LINUX
  • Módszertan és szoftverek

    • Rest
    • Agilis
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Üzleti alkalmazások fejlesztésében való részvétel több szektorban (bank, energetika, ecommerce)
  • A teljes fejlesztési folyamatban való aktív részvétel
  • Elosztott rendszerek fejlesztése mind on-premise, mind cloud környezetben
  • Kisebb fejlesztőcsapat és juniorok mentorálása
  • Döntéstámogatás architektúrális kérdésekben és dokumentációk készítése

Amit kérünk

  • 4+ éves Java backend fejlesztési tapasztalat
  • Spring/Spring Boot keretrendszer tapasztalat
  • Reaktív programozási tapasztalat (pl.: Webflux, RxJava)
  • Java 11+
  • REST és Message Queue tapasztalat
  • Relációs adatbázis tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség, kreatív gondolkodás
  • Tanulási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Microservice architektúra ismerete
  • Cloud ismeretek (GCP, Azure)
  • Kotlin
  • Tervezési és architektúrális minták
  • NoSql (pl.: Mongo, Redis)
  • Agilis szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Gradle
  • Devops szemlélet (CI/CD, Docker, Kubernetes, Linux)
  • Typescript, ReactJS, VueJS.
  • Asszertív kommunikáció készség

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő