KNORR-BREMSE Hungária Kft.
A több száz, illetve több ezer tonnás vasúti szerelvények esetében könnyen belátható, hogy milyen fontos az, hogy a megtervezett fékúton megálljon a szerelvény. Ehhez olyan fékvezérlő berendezéseket kell fejleszteni, amik minden körülmény mellet garantálják a megfelelő működést. Ezekhez a fejlesztésekhez járulnak hozzá tesztelőink a vonatkozó vasúti szabványokat és a legmodernebb tesztelői paradigmákat felhasználva.

Senior Image Processing Engineer

Főbb feladatok

  • Képfeldolgozó algoritmusok fejlesztése vezetőtámogató rendszerekhez
  • Képfeldolgozó SW architektúrák és algoritmusok fejlesztése
  • Vezetőtámogató rendszer SW és HW komponenseinek megismerése
  • Napi szintű kapcsolattartás nemzetközi projektcsapatokkal
  • Szoros együttműködés a projekt csapat többi tagjával

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Képfeldolgozás vagy jelfeldolgozás területén szerzett min. 5 év tapasztalat
  • Matlab/Simulink ismeret
  • Gyors helyzetfelismerés, strukturált gondolkodás, önállóság
  • Jó kommunikációs készség, dinamikus munkatempó
  • Nemzetközi környezetben való kooperációs készség
  • Angol nyelvtudás

Előny

  • Járműipari tapasztalat
  • Biztonságkritikus fejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Linux ismeret
  • C/C++ ismeret
  • CUDA ismeret
  • Valamely deep learning keretrendszerben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1238 Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.