TechTeamer Kft.
  • Cégünk saját fejlesztésű, piacvezető terméke, a FaceKom Ügyfélazonosítás és Elektronikus Aláírás Szoftvercsomag valós és nem valós idejű ügyfél-azonosítást, valamint online szerződéskötéshez, bizalmi szolgáltatásként elektronikus aláírást biztosít az ügyfelek számára, on premise és cloud alapon.

    Magyar és nemzetközi ügyfeleink között olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az MKB Bank, a KH Bank, a Budapest Bank, a KBC Group, a Cofidis, a Takarékbank, a Sberbank, a Generali és a Mastercard Advisors. A FaceKom röviddel a bemutatását követően komoly szakmai sajtóvisszhangot kapott, piaci megjelenését rendkívül nagy hazai és nemzetközi érdeklődés övezte, és jelenleg is új, korszakalkotó megoldáson dolgozunk, melyhez az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

  • Senior Full Stack JavaScript Fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      • B2B/B2C video alapú kommunikációs termék fejlesztése, cutting-edge technológiák felhasználásával (WebRTC, Node.js 12+, ES2015)
      • A termék a nemzetközi biztosítói, banki, telekommunikációs partnerek saját rendszereibe való integrálása
      • Cross-Platform megoldások alkalmazása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • 3+ év Javascript fejlesztési tapasztalat
      • Haladó javascript ismeretek (syntax, parser ismerete, ES2016+)
      • 1+ év nodejs fejlesztési tapasztalat
      • Haladó frontend ismeretek (HTML5, CSS3, DOM, Szemantikus tag-ek)
      • Web/internet/böngészők/HTTP működésének átfogó ismerete
      • Full stack webapp fejlesztési tapasztalatok (bármilyen keretrendszerben vagy anélkül)
      • Alapvető SQL ismeretek
      • Frontend build rendszerek ismerete (webpack, grunt, gulp, npm scripts)
      • Verziókezelő rendszerek ismerete (Git)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • CSS Preprocesszorok (Stylus, Sass, Less)
      • Modular MVC rendszerszemlélet
      • Adatbázis tervezési tapasztalatok
      • OOP alapú tervezési minták ismerete
      • Docker ismerete
      • Linux ismeret
      • WebRTC ismerete
      • UX/web ergonómiai szempontok ismerete/tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Tapasztalt, tehetséges, agilis és rendkívül motivált fiatalokból álló csapat
      • Kiemelkedő hazai és nemzetközi referenciák
      • Változatos, dinamikusan fejlődő üzleti környezetben való részvétel
      • Véleményedre mindig nyitott vezetőség
      • A munka és magánélet egyensúlya
      • Rugalmas munkaidő beosztás, home office lehetőség
      • Folyamatos szakmai támogatás, továbbképzés, tanfolyamok
      • Nemzetközi és hazai projektek
      • Kiváló megközelíthetőségű, gyönyörű panorámával rendelkező iroda
      • Magasfokú szabadság a munkaeszközök megválasztásában
      • Modern, fiatalos munkakörnyezet
      • Versenyképes jövedelem és premizálás
      • A legújabb technológiák használata

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1015 Budapest, Szabó Ilonka utca 9.

    A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük, csatolja magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát!