Szimulációval életek menthetők! Mi a CAE Healthcare-nél azon dolgozunk, hogy korszerű szimulációs és tréning megoldásaink segítségével az egészségügyben dolgozók jobb orvosokká, képzettebb nővérekké váljanak és még több életet menthessenek.

A szimulációs technológiák feltörekvő iparában sikeresen megőriztük az agilitást és kiegészültünk egy nagyvállalat adta biztonsággal. A divízió töretlenül fejlődik jelenleg körülbelül 350-400 amerikai egyetemmel állunk kapcsolatban, és ügyfeleink között végtelenül széles a paletta.

A szoftverfejlesztő mérnökök Scrum módszer alapján, 4-5 fős csapatokban dolgoznak. Két hetes sprintek futnak eltolva, egyszerűbb és komplikáltabb feladatokat váltva. A kisebb csapatok munkáját Scrum Masterek is segítik. Ha tudásoddal szívesen erősítenéd csapatunk, csatlakozz hozzánk,

Senior Developer

munkakörbe.

Feladatok, amik Rád várnak:

  • összetett felhő alapú webalkalmazások fejlesztése,
  • különálló rendszerek integrálása a REST programozási felületen (API) keresztül,
  • önálló és a vállalat más részlegeivel együtt csapatban fejlesztői feladatok.

Elvárások:

  • min. 3 éves tapasztalat szoftverfejlesztés területén,
  • kliensoldali technológiák ismerete (HTML5, CSS3, TypeScript vagy JavaScript),
  • programozási tapasztalat (elsősorban Perl vagy Python),
  • NoSQL adatbázisok (pl. MongoDB) ismerete,
  • szakirányú végzettség,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • megoldás orientált hozzáállás, precizitás.

Amit nyújtunk a versenyképes fizetés és kitűnő kávé mellé

  • kihívásokkal teli feladatokat az egészségügyhöz kapcsolódó szimulációs szoftverek területén,
  • teret adunk a saját ötleteid megvalósításának,
  • fejlődési lehetőség,
  • konferencia támogatás,
  • sporttevékenységek támogatása,
  • részben otthoni munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.