• Cég neve

    Moneta Doro Kft.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, Benczúr Gyula tér 23.

  • Elvárások

    • Magyar alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A nyíregyházi Hedonist Éttermünkbe tapasztalattal rendelkező  kreatív és munkájára igényes séfek és szakácsok jelentkezését várjuk.

Elvárások

-Az étterem konyhájának irányítása
-Étlaptervezés
-Árurendelés
-Konyhai adminisztrációs feladatok elvégzése

Előnyt jelent

-Aktuális gasztronómiai trendek ismerete
-Több éves munkatapasztalat

Amit kínálunk

-hosszú távú munkalehetőség jó munkakörnyezetben
-versenyképes bérezés

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Hedonist Étterem 2017 óta nyíregyháza egyik legszebb terén működő étterem. Az éttermet laza elegancia jellemzi. Ételeink között egyaránt megtalálhatóak a magyar klasszikusok és nemzetközi fogások is.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű Önéletrajzát.