Séf helyettes (azonnali kezdéssel)

  • Cég neve

    BBZ BAR CATERING Kft.

  • Munkavégzés helye

    1074 Budapest, Dohány utca 58-62.

  • Fizetés

    Nettó 700e - 700e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Feladatkör:

  • Chef munkájának segítése a konyha napi működésének irányításában és koordinálásában
  • Ételkészítés folyamatának felügyelete és irányítása
  • Konyhatechnológiák ismerete
  • Vezetői és kommunikációs készségek, konyhai személyzet irányítása, motiválása és felügyelete
  • Kiváló időmenedzsment és problémamegoldó képességek
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Rugalmasság és képesség a magas nyomás alatti munkavégzésre, kreativitás
  • Élelmiszer-biztonsági és higiéniai szabályok betartása és végrehajtása

Elvárások

Elvárások:

  • Nyitott, pozitív személyiség vagy
  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel a betölteni kívánt pozícióban
  • Szívesen dolgozol minőségi alapanyagokkal, Magyarországi termelőktől
  • Elhivatott vagy a szakmád iránt, nyitott vagy a fejlődésre
  • Csapatban és önállóan is megállod a helyed
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Higiéniai szabályok betartása

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Fix 700 000 Ft kezdő fizetés próbaidő alatt
  • Heti 4 munkanap
  • Azonnali kezdés
  • Bejelentett állás, havi fizetés
  • Személyzeti étkezés
  • Barátságos légkör
  • 1 év ledolgozott munkaviszony után magán egészségügyi biztosítás

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Helyünk szellemiségét a farmok világa ihlette, mely koncepció megjelenik mind étel-italválasztékunkban, illetve a szolgáltatás nyújtásban is szeretnénk azokat az értékeket megteremteni amiket egy farm adhat. Célunk hogy vendégeink családias légkörben, a lehető legmagasabb színvonalon élvezhessék a természet adta kincseket.

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, és úgy érzed szívesen lennél a csapatunk tagja, várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal.