HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

SAP-HR SUPPORT (16-2791)

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Partnerünk egy piacvezető gyártócég, akiknek a nemzetközi IT és HR támogató központjába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • SAP HCM modulban felmerülő problémák kezelése,
  • Ticketek nyitása és nyomonkövetése,
  • Lvl2-es szintű támogatás nyújtása,
  • Dokumentálás, fejlesztőkkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Legalább 3 év tapasztalat SAP HR modul kezelésében,
  • Felsőfokú végzettség, előny: üzleti, IT területen szerzett,
  • Magabiztos angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Hybrid munkavégzési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Nemzetközi kapcsolatok,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Válsághelyzetben is stabil háttérrel rendelkező vállalat.

sap, hr, support, hcm

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!