SAP bér-, TB ügyintéző és SAP tesztelő

  • Cég neve

    RSM Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII. kerület, Váci út

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az RSM nemzetközi hálózatához tartozó bérszámfejtési csapatunkba keressük szakmája iránt elhivatott

SAP BÉR-, TB ÜGYINTÉZŐ ÉS SAP TESZTELŐ

munkatársunkat

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés Ügyfeleink részére, riportok készítése.
  • Külföldi munkavállalók bérszámfejtése.
  • NAV részére történő bevallások, adatszolgáltatások elkészítése.
  • Munkaügyi, társadalombiztosítási kérdésekben naprakész jogi ismeretek.
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyféllel írásban, szóban egyaránt.
  • Évzárással kapcsolatos feladatok ellátása.
  • bérszoftver verzióváltásainak nyomon követése az SAP-ban, a rendszer tesztelése, ellenőrzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség
  • minimum 2 éves releváns SAP programban történő munkavégzés, tapasztalat
  • SAP program ismerete,
  • Nexon program ismerete
  • Az adózási és társadalombiztosítási, munkajogi jogszabályok naprakész ismerete.
  • Cafetéria rendszer ismerete.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Felhasználói szintű informatikai MS Office, kiemelten Excel ismeretek.
  • Csapat munka
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Reális, a szakmai tudással összhangban lévő bérezés és juttatások.
  • Sokoldalú, változatos, felelősségteljes munka; mely során lehetőség nyílik számos bérszámfejtési tapasztalat megszerzésére is nemcsak helyi, hanem nemzetközi téren is.
  • Színvonalas munkakörnyezet. Kényelmes, barátságos munkahelyi körülmények.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Önéletrajzát bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.