Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szeretnéd megismerni a pénzügyek világát? Szereted a kihívásokat? Szeretnél sikeres csapatban dolgozni és megízlelni a sikert?

Amennyiben igen, nálunk a helyed!

Az MKB-Euroleasing csoport több mint 25 éve meghatározó szereplője a magyar lízingpiacnak, napjainkra az autófinanszírozási szegmensben a második, a mezőgazdasági gépfinanszírozás terén piacvezető, miközben a nagyhaszongépjárművek lízing piacán is dobogós pozícióval rendelkezik.

Dinamikus, fiatalos csapatába keresünk

SALES / MARKETING GYAKORNOKOT.

Feladataid:

  • finanszírozási kapcsolattartó üzletkötők és üzletágvezetők munkájának támogatása;
  • gépjármű finanszírozást érintő elemzések, kimutatások készítése;
  • fejlesztésekben való részvétel;
  • partnerlista kialakítása;
  • értékesítési területet érintő marketing feladatok ellátása.

Amit kínálunk:

  • mentor melletti betanulás;
  • önálló felelősséggel járó feladatok;
  • lehetőség innovációra, kreativitásra;
  • szakmai és csapatépítő tréningek;
  • modern munkakörnyezet és eszközök, jó megközelíthetőség;
  • kellemes hangulat, lendületes csapat;
  • kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőség.

Amit Tőled várunk:

  • hallgatói jogviszony, vagy megszerzett diploma gazdasági területen;
  • minimum heti 35 óra munkavégzés;
  • analitikus gondolkodás;
  • sales attitűd;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • Excel, Powerpoint magabiztos ismerete;
  • angol nyelvtudás.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület, Lőportár u. 24.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, szakmai önéltrajzodat várjuk!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: MKB-Euroleasing>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Sales / Marketing Gyakornok
  • Hirdető cég: MKB-Euroleasing
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: finanszírozási kapcsolattartó üzletkötők és üzletágvezetők munkájának támogatása; gépjármű finanszírozást érintő elemzések, kimutatások készítése; fejlesztésekben való részvétel; partnerlista kialakítása; értékesítési területet érintő marketing feladatok ellátása.
  • Elvárások: hallgatói jogviszony, vagy megszerzett diploma gazdasági területen; minimum heti 35 óra munkavégzés; analitikus gondolkodás; sales attitűd; kiváló kommunikációs készség; Excel, Powerpoint magabiztos ismerete; angol nyelvtudás.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-21