Kolumbusz29 Kft.

Sales Manager

    Fiatalos, diplomás pályakezdő munkatársat keresünk. Tőkeerős, magyar tulajdonú, exportorientált, táplálékkiegészítő termékekkel foglalkozó vállalat vagyunk. Dinamikusan növekvő cégként kiemelten fontos számunkra a kölcsönös lojalitás, a hosszú távra gondolkodás, ennek a munkaadó és a munkavállaló oldalán megjelenő minden előnyével együtt. Lehetőséget kapsz, hogy egy jelenleg 25-30 fős csapat tagjaként az értéklánc számos területére ráláss, és a későbbiekben a hozzád leginkább illő terület felelősévé válj. Dinamikus növekedésünk miatt lehetőséged nyílik, hogy a vállalattal együtt nőj és akár viszonylag rövid idő alatt a vállalat középvezetői szintjének tagja legyél.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az értékesítési rendszer kialakításában részvétel
  • Értékesítési, ár képzési, üzletfejlesztési terv és stratégia megalkotásában való önálló részvétel
  • Éves szerződések, és kondíciók letárgyalása
  • A termékválaszték karbantartása, kialakítása, bővítése
  • Kiemelt projektek támogatása, az ügyvezető munkájának segítése
  • Piackutatás, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Szakmai anyagok teljes körű elkészítése, előkészítéstől a szerződéskötésig
  • Ajánlatok beszerzése ill. készítése, ajánlatok elbírálásában való részvétel
  • Külföldi és magyar cégekkel való kapcsolattartás
  • Sales point-ok online felkutatása
  • Külföldi retail sales point-ok megkeresése, látogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Cseh vagy szlovák, és angol nyelvből felsőfokú ismeret, teljesen folyékony beszéd és íráskészség
  • Strukturált, eredmény-orientált gondolkodás, analitikai szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, teherbírás, jó stressztűrő képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Jó szervezőkészség, kapcsolatteremtő készség, tárgyalókészség

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Lelkes, motivált csapat
  • Versenyképes alapjövedelem és jutalék

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

    Nincs szükség különösebb tapasztalatra. Ami kell azt nálunk megtanulod. Természetesen értékesítési környezetben szerzett rövid tapasztalat nem baj, ha van, de ha nincs, az sem hátrány, viszont fontos, hogy az adott idegen nyelven jól beszélj. Olyan embereket keresünk, akik ambiciózusok és szeretnének tanulni.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Cseh - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Szlovák - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor kérjük küldje el fényképes pályázati anyagát a „Jelentkezem” gombra kattintva.