Sales Manager (Építőipar)

Profession Services

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

Nyugat-Európában piacvezető, hővisszanyerő termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnercégünk keresi legújabb kollégáját, az alábbi pozícióban:

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Éves bónusz
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Előrelépési lehetőség
  • Fejlődési lehetőség, tréningek

Feladatok:

  • Az általános nyereséges értékesítés növelése valamennyi termékcsalád esetében
  • Technikai és kereskedelmi támogatás nyújtása az ügyfelek részére
  • A legjobb klímamegoldások és a termékek értékének felajánlása az ügyfelek számára
  • Értékesítés előtti és utáni műszaki segítségnyújtás biztosítása
  • Potenciális/meglévő ügyfelek felkeresése
  • Ajánlatok és projektkalkulációk készítése
  • Rendszeres előadások, termékbemutatók és szemináriumok szervezése; vásárokon való részvétel
  • Rendszeres piac- és versenytárselemzések készítése és jelentéstétel, valamint a megfelelő intézkedések levezetése

Elvárások:

  • Mester- vagy alapfokú diploma, lehetőleg építőmérnöki, közgazdász vagy hasonló végzettség,
  • Magas szintű piaci és ügyfélismeret az építőipari ágazatban
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (belföld)

Előny:

  • Műszaki ismeretek és építőipari végzettség (HVAC mérnöki végzettség)
  • Több éves releváns értékesítési és vezetői tapasztalat
  • Erős műszaki ismeretek

Munkavégzés helye: Pest megye

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés