• A több mint egy évszázados autóipari tapasztalattal rendelkező Rába Járműipari Holding Nyrt. az iparág egyik legnagyobb magyar vállalata.
    A győri székhelyű vállalatcsoporton belül a Rába Jármű Kft. komplett járműveket és járműipari vázszerkezeteket, alvázakat gyárt és nemzetközi partnereivel együtt a Magyar Honvédség egyik kiemelt beszállítója.
    Hosszú távon felépített kompetenciákat kihasználva tevékenységünk korszerű építőipari és haszongépjárművek, valamint buszok alvázainak európai piacokra történő gyártásával egészül ki.

    A folyamatosan fejlődő Rába Jármű Kft. hosszú távú munkavégzésre
    keresi új, megbízható munkatársát az alábbi munkakörbe:

  • Robotkezelő

    FELADATOK:

    • Hegesztő robot kezelése előre elkészített program alapján
    • Munkadarabok előírásszerű rögzítése
    • Kopó-fogyó alkatrészek felügyelete, nyomon követése
    • Napi rendszeres karbantartások elvégzése
    • Elvégzett munkálatok dokumentálása
    • Kapcsolattartás a szakmai társosztályokkal

    ELVÁRÁSOK:

    • Műszaki középfokú végzettség (előny: befejezett, vagy folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok)
    • Szakmai fejlődés iránti igény
    • Tanulmányi szerződéskötés vállalása robotprogramozási ismeretek elsajátítására
    • Többműszakos munkarend vállalása
    • Pontos, precíz munkavégzés

    Amit kínálunk:

    • Hosszú távú szakmai fejlődés, robotprogramozási ismeretek elsajátításának vállalati támogatása iskolarendszerű képzés keretein belül
    • Betanulást követően magas szintű, naprakész ismeretek birtokában lévő kulcspozíció betöltése
    • Valódi szakmai kihívások, izgalmas feladatok családias munkahelyi légkörben

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Gépkezelő
    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Szakmunka
    • Gépkezelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Győr, 9027 Martin út 1.

    Küldd meg magyar és idegen nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

    Új adatkezelési rendelkezések!

    Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.