Részmunkaidős pénzügyi asszisztens - 4/6 óra (KH_103210)

  • Cég neve

    Karrier Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Nemzetközi partnerünk a csiszolási folyamat minden aspektusát lefedő minőségi termékek gyártásával és kapcsolódó szolgáltatások széleskörű portfóliójának nyújtásával foglalkozik. A gyártási tevékenységet támogató feladatokat végző, 11. kerületi irodájukba keresik most leendő pénzügyi asszisztensüket, aki részmunkaidőben (4 vagy 6 óra) töltené be munkakörét. A pozíció betöltéséhez releváns szakmai tapasztalat és kommunikációképes angol nyelvtudás szükségeltetik. A pályázat benyújtásához angol nyelvű önéletrajz csatolását kérjük!

Feladatok:

  • Kereskedelmi Képviselet számlakezelése, banki átutalásainak intézése
  • A Kereskedelmi Képviselet havi költségvetésének kalkulációja, előkészítése és kommunikációja
  • Házipénztár pénztáros feladatának ellátása, HUF, EUR, USD, egyéb külföldi valuta kezelése
  • Bejövő számlák kezelése
  • Céges utazások pénzügyi elszámolásainak lebonyolítása
  • Jelentések/Beszámolók készítése a Munkáltató pénzügyi vezetője, pénzügyi osztálya és a helyi könyvelő cég felé
  • Helyi könyvelő céggel való kapcsolattartás és teljeskörű adminisztratív támogatása
  • Pénzügyi osztállyal való kapcsolattartás és teljeskörű adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat pénzügyi asszisztencia területen
  • Magabiztos Microsoft Excel kezelői tudás
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás
  • Precizitás, megbízhatóság, odafigyelés

Amit ajánlunk:

  • Gyönyörű és kényelmes iroda a BudaWest irodaházban
  • Cafeteria és éves bónusz
  • Betanulást követő home office lehetőség (heti 2 nap)
  • Nemzetközi munkakörnyezet, mégis családias csapat
  • Stabil, német gyártóvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.