Restaurant manager/ Üzletvezető

  • Cég neve

    BELLA LÁBASHÁZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    4025 Debrecen, Piac utca 39.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Felel az étterem napi működtetéséért, munkájáért és a személyzetért
  • Biztosítja a vendégek igényeinek magas színvonalú kiszolgálását
  • Irányítja a személyzet munkáját, meghatározza feladatait és ellenőrzi azokat
  • Biztosítja a személyzet megfelelő felkészültségét, tréningezi a csapatot
  • A napi munkában való aktív részvétel, szükség esetén beáll a pályára is
  • Ellátja és felügyeli a működéshez szükséges adminisztrációs feladatokat
  • Biztosítja a törvényi szabályozásokat, egészségügyi és biztonsági előírásokat
  • Kontrollált készlet- és munkaerőgazdálkodást folytat
  • Hozzájárul az étterem gazdaságos működtetéséhez, javaslatokat tesz
  • Az üzleti tevékenységek és folyamatok harmonizálása és irányítása a stratégiai-, üzleti és tulajdonosi célok érdekében
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése, havi leltárok elvégzése, felügyelete

Elvárások

  • Vendéglátó üzlet vezetésében szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Jó problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Rugalmasság, vendégorientált attitűd
  • Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Üzletvezetés technikai feladatai: gyakorlott Excel és Word felhasználó, éttermi szoftver rendszer ismerete, Novohost kifejezetten előny
  • Őszinte, megbízható és tehetséges, de megvan benne a szakmai alázat
  • Törekvő, professzionális, hozzáállásában példakép a dolgozók számára
  • Strukturált, szervezett és remek koordinátor
  • Igazi vezető és tud más részlegekkel is együtt dolgozni

Előnyt jelent

  • Olasz étteremben vagy külföldön szerzett tapasztalat
  • Még egy idegen nyelv ismerete, az olasz nyelv kifejezetten előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, szakmai tréning
  • Ingyenes munkahelyi étkezés 2x
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet

Céginformáció

Debrecen belvárosában a Piac utcán, történelmi épületben üzemeltetünk autentikus olasz éttermet és egy kis szállást 6 prémium szobával.  Családi vállalkozás, családias hangulat és csapat. Stabil, megbízható tulajdonosi háttér ahol hosszú távú karrierre van lehetőség.

Csatold fényképes szakmai önéletrajzodat.