Rendszerkezelő

  • Cég neve

    Birla Carbon Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3580 Tiszaújváros

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

A Birla Carbon Hungary Kft az Aditya Birla csoport tagja.
A cégcsoport a világpiac vezető ipari korom gyártója. Mint globális, indiai tulajdonú cégcsoport 140 000 alkalmazottal világszerte olyan értékekre építi működését mint az Elkötelezettség, Integritás, Sebesség, Szenvedély és Összehangoltság.
Tiszaújvárosi gyárunkban keresünk

Feladatok:

Várjuk azon pályázók jelentkezését, akik szívesen részt vennének egy multinacionális cég termelési folyamatainak működtetésében.

Követelmények:

  • (vegyipari, villamos ipari, műszerész, gépész)
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • önállóan és csapatmunkában történő munkavégzés
  • flexibilis, jó probléma megoldó képesség
  • fizikai terhelhetőség
  • 4 műszakos munkavégzés

Előny:

  • kazángépész, turbinagépész, targoncavezetői,
  • emelő gépkezelői és teherkötözői tanfolyami képzettségek
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Teljesítmény alapú bónusz,
  • Személyre szabható cafetéria rendszer,
  • 13. havi fizetés
  • Magánorvosi ellátás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Műszerész

Kérjük a pályázatot  és a bizonyítvány másolatokat Nagy Attila HR Igazgató részére küldje meg a "Jelentkezem" gombra kattintva.