Rendszergazda

  • Cég neve

    J.H.Ziegler Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2943 Bábolna

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A rendszer működésének biztosítása, továbbfejlesztése
  • Új hardverek üzembe helyezése és telepítések megvalósítása, frissítése
  • Szerverek adminisztrációja Window operációs rendszerrel
  • Active Directory, VMware és egyéb szerverszolgáltatások adminisztrációja
  • Kliens-szerver alkalmazások adminisztrációja
  • Elérhetőség és biztonsági mentések felügyelete
  • Aktív közreműködés a használatban lévő hardverek és szoftverek tervezésében és fejlesztésében
  • Folyamatos működés felügyelete és biztosítása a teljes hálózaton (szükség esetén ügyeleti szolgáltatással)
  • Informatikai projektekben való részvétel
  • Dokumentációk és használati útmutatók készítése
  • Felhasználók támogatása a bábolnai telephelyen telefonon vagy távoli munkamenettel.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Nagyon jó angol vagy német nyelvtudás
  • Érdeklődés egy komplex műszaki felelősségi terület iránt
  • Szakmai tapasztalat
  • A Microsoft Windows Server, az Active Directory és szolgáltatásaik alapos ismerete
  • PowerShell/Batch Scripting ismeretek
  • Az informatikai hardverek jó ismerete (szerver, switch, PC, nyomtató stb.)
  • Önálló, struktúrált és célorientált munkavégzés
  • Jó csapatjátékos

Előnyt jelent

  • MS Server minősítéssel (2012-2022)
  • Utazási hajlandóság (a németországi központba képzés céljából)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör
  • Változatos feladatok és projektek

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A J. H. Ziegler cégcsoport műszaki textíliákat gyárt autóipari- és egyéb ipari felhasználásra németországi, kínai, valamint bábolnai telephelyein.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre két nyelven a fényképes szakmai önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.