RENDSZERFEJLESZTÉSI KOORDINÁTOR (GM-1437)

  • Cég neve

    Talentis Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Győr

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • MS OFFICE
  • Módszertan és szoftverek

    • Excel
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Talentis Group Zrt. autóiparban tevékenykedő partnere számára, győri munkavégzéssel, dinamikusan bővülő csapatába, RENDSZERFEJLESZTÉSI KOORDINÁTOR munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vállalatirányítási rendszerek üzemeltetése, optimális működésének biztosítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a IT munkatársaival
  • Vállalatirányítási programokkal kapcsolatos hibajavítások, adatkezelések, fejlesztési és módosítási igények, és további támogatási feladatok nyilvántartása és koordinálása
  • Vállaltirányítási programok üzemeltetéséhez és fejlesztéséhez kapcsolódó költségek ellenőrzése és nyilvántartása
  • A vállalatirányítási rendszerben rögzített adatok, törzsadatok kezelése és frissítése, továbbá a programon belüli beállítások elvégzése
  • Vállalatirányítási rendszerekkel kapcsolatos technikai segítségnyújtás a Kollégák részére
  • Vállalatirányítási rendszerek adatbázisából rendszeres és egyedi kimutatások összeállítása
  • Egyedi Excel nyilvántartások készítése, vezetése
  • Beszámolók, kimutatások készítése közvetlen felettes számára

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • jó koordinációs képesség
  • az MS Office számítógépes programok magabiztos használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • autóiparban, flottakezelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • F1/P1 szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • jól együttműködő, lelkes, elhívatott csapat
  • határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • stabil vállalati háttér és korszerű infrastruktúra
  • utazás költségtérítés támogatás
  • versenyképes jövedelem

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező