Rendezvényszervező munkatárs

  • Cég neve

    Pesti Vigadó Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Vigadó tér 2.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A Társaság céges rendezvényeinek szervezése és megvalósítása, valamint az ehhez kapcsolódó feladatok önálló, kreatív elvégzése;
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és alvállalkozókkal;
  • Folyamatos szóbeli és írásbeli kapcsolattartás a rendezvényértékesítést végző kollégákkal annak érdekében, hogy a rendezvényekkel kapcsolatos valamennyi feladat a lehető leggyorsabban és a legmagasabb szakmai színvonalon megvalósuljon;
  • A rendezvényekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése, a megvalósításhoz szükséges ajánlatok bekérése, megrendelések, szerződések előkészítése, kiküldése, iktatása;
  • A rendezvény zökkenőmentes lebonyolítása, a felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása;
  • A rendezvény felelőseként a rendezvény megvalósításában közreműködő munkaterületek összehangolása és helyszíni koordinálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Üzleti rendezvényszervezés területén szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Proaktív szemlélet
  • Precíz munkavégzés
  • Kitűnő kommunikációs és szervezőkészség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva 2024. május 4-ig.