Relokációs szakember (angol nyelvtudással)

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    XIV. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Van tapasztalatod külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézésben? Számodra semmi sem lehetetlen, mert mindent megoldasz? Nem szereted az unalmas hétköznapokat? Akkor csatlakozz hozzánk, mint Relokációs szakember angol nyelvtudással

Főbb feladatok, munkák:

  • A külföldi munkavállalók magyarországi munkavégzéséhez szükséges feltételek és hivatalos dokumentumok biztosítása (vízumok, tartózkodási engedélyek)
  • Relokációs asszisztensek munkájának koordinálása
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel és társosztályokkal
  • Kapcsolattartás a konzulátusokkal
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megoldásorientált hozzáállás
  • Rugalmas és pörgős személyiség
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Enter Hungary platform ismerete
  • Saját gépjármű
  • Amit kínálunk:

  • Tapasztalathoz igazodó, kiemelt bérezés
  • Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők
  • Jókedvű, támogató, összetartó csapat vagyunk
  • Betekintést nyerhetsz egy folyamatosan fejlődő iparágba
  • Változatos, dinamikus, pörgős feladatok várnak Rád
  • Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd a folyamatfejlesztési ötleteidet
  • Egészségprogramunkat: irodai masszázs, ingyenes/kedvezményes fogászati kezelések, közös sport programok, All You Can Move kártya, gyümölcsnapok stb.
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafeteria)
  • Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet várjuk önéletrajzodat a "Jelentkezem" gomra kattintva.