Regionális üzemeltetési vezető (Nyugati régió)

  • Cég neve

    Hungast Vital Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A cégcsoport nyugati régiójának vezetése az alábbi feladatkörökben:
  • Stratégiai tervezés és végrehajtás:
    • részvétel a regionális üzleti stratégia kialakításában, annak összehangolása az országos, illetve cégcsoport szintű stratégiával,
    • az étkeztetési szolgáltatások hatékonyságának növelése érdekében új technológiák és módszerek bevezetése,
    • cégcsoport stratégiai célkitűzéseit szolgáló projektfeladatokban való közreműködés.
  • Gazdálkodás, pénzügyi felügyelet:
    • üzleti terv és előrejelzés készítése,
    • az üzleti terv teljesítés folyamatos elemzése, értékelése,
    • közvetlen P&L felelősség: árbevétel és margin maximalizálása, teljeskörű költségmenedzsment,
    • kintlévőségek behajtásában való közreműködés.
  • Operáció szervezése, irányítása és ellenőrzése:
    • a régiót alkotó területek hálózatba szervezése,
    • az ügyfélspecifikus (nevelési és oktatási ügyfelek, kórházak, szociális és időseket ellátó intézmények, munkahelyek, stb.) szolgáltatásmenedzsmenti leírásokban/protokollokban meghatározott folyamatalapú működés megszervezése, fejlesztése, optimalizálása és felügyelete,
    • a szolgáltatás implementációjának teljeskörű támogatása,
    • a szükséges infrastrukturális feltételek, tervezése, igények összesítése, döntéselőkészítés,
    • a területek beszámoltatása, ellenőrzése,
    • monitoring rendszerek, KPI-ok kialakítása, fenntartása, illetve más szakterületek ilyen irányú igényeinek kiszolgálása,
    • hatósági ellenőrzéseken tett észrevételekre, auditokon meghatározott célokra vonatkozó intézkedési tervek készítése és végrehajtásának ellenőrzése,
    • szerződéskötésekben való közreműködés,
    • jó gyakorlatok feltárása, megosztása,
    • vezetői információs rendszer kialakításában, bevezetésében és működtetésében való részvétel.
  • HR menedzsment, csapatvezetés és fejlesztés:
    • a régióhoz tartozó csapat vezetése, motiválása és fejlesztése,
    • a munkatársak teljesítményének értékelése, visszajelzések,
    • képzések hatékonyságának elősegítése.
  • Ügyfélkapcsolatok és minőségbiztosítás:
    • magas szintű fogyasztói és ügyfélelégedettség elérése,
    • folyamatos ügyfélkapcsolat menedzselése,
    • ügyfél és fogyasztói elégedettség javítására irányuló cselekvések végrehajtása,
    • panaszkezelési folyamatokban való aktív részvétel és a területek támogatása.
  • Biztonsági és fenntarthatósági előírások, szabványok betartása:
    • munkahelyi biztonsági előírások és a minőségi szabványok betartatása az operációs tevékenységek során,
    • fenntarthatósági céloknak való megfelelés támogatása, biztosítása.
  • Válságkezelés és kockázatmenedzsment:
    • válsághelyzetek kezelése, sürgősségi tervek készítése és végrehajtása,
    • kockázatok azonosítása, értékelése és kezelése.

Elvárások

  • felsőfokú élelmiszeripari végzettség vagy kereskedelmi-vendéglátóipari-idegenforgalmi végzettség, üzleti adminisztráció vagy kapcsolódó területen,
  • minimum 3 éves vezetői tapasztalat,
  • legalább 5 éves gyakorlat hálózatos működési modell és ellátási lánc menedzsment területén,
  • erős üzleti érzék és pénzügyi ismeret,
  • magas szintű szervezőkészség és képesség több feladat egyidejű kezelésére,
  • kvalitás a csapatmunkára és az emberek motiválására,
  • kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerte,
  • VIR kialakítási és működtetési gyakorlat.
  • munkavégzés helye: a Nyugati regionális üzemeltetési vezető esetében Veszprém régióközponttal.

Előnyt jelent

  • HoReCa alkalmazás/platform (pl. Micros System, HostWare, GP-Soft, Quadro Byte, stb.) felhasználói szintű ismerete,
  • multikörnyezet vagy kiskereskedelmi ágazatban működő cégcsoport tapasztalat,
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerte.

A "jelentkezem" gomb segítségével juttassa el részünkre fényképes önéletrajzát, bérigényének megjelölésével!