Reggeliztető

  • Cég neve

    HOTEL CITY CENTER Kft.

  • Munkavégzés helye

    1075 Budapest, Rumbach Sebestyén utca 14.

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A ROOMbach Hotel Budapest Center  F&B csapata új reggeliztető kollégáját keresi hosszú távra!
Feladataid között szerepel:
  • a svédasztalos reggelihez való előkészületek
  • reggeliző vendégek kiszolgálása
  • konyhai feladatok ellátása
  • azt követő utómunkálatok mind az étterem részen, mind a konyhában
  • a konyha és környékének tisztán tartása, az eszközök és berendezések higiéniai előírásainak betartása

Elvárások

  • önálló, precíz munkavégzés
  • ápolt, igényes megjelenés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Minimális angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaviszony napi 8 órás munkaidővel (06:00-14:30 munkaközi szünettel), heti 5 napban (ebből van, hogy a munkanap hétvégére esik)
  • teljes összegre bejelentett bér
  • karácsonyi prémium az év közben belépőknek is
  • munkaruha a 3 hónapos próbaidő leteltét követően
  • napi egyszeri étkezés
  • kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • csapatépítők
  • nyelvi képzések
  • stabil háttér, melyet az elmúlt időszak kihívása is bizonyít
  • vidékről bejáróknak bérlettámogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Amennyiben szimpatikus az ajánlatunk, csatold fényképes szakmai önéletrajzod a JELENTKEZEM gombra kattintást követően!