Recruitment manager

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Hosszú távú stratégiák kidolgozása és végrehajtása mind az iroda, mind az ország szintjén, összhangban a vállalat általános céljaival.
  • A toborzási csapat irányítása és vezetése, biztosítva, hogy jól képzettek és felkészültek legyenek a létszámcélok eléréséhez. A kollaboratív és a motiváló munkakörnyezet támogatása
  • Szoros együttműködés a nemzetközi menedzsmenttel a létszámcélok kitűzésében és elérésében. Rendszeres kommunikáció és a vállalat igényeinek személyre szabott operatív megoldásokkal történő kezelése.
  • Lead-ek generálása hatékony marketing- és hálózati stratégiák segítségével. Aktív részvétel a cég profiljának építésében a magyar piacon.
  • Mivel Magyarország új piac a partnerünk számára, hangsúlyt kell fektetni a vállalkozói szemlélet kialakítására és a cég sikeres bevezetésére a magyar piacra.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 4 év toborzási vezetői tapasztalat
  • Anyanyelvi szintű magyar és kiváló angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Vállalkozói szemlélet, proatív megközelítés, pontosság
  • Erős kommunikációs készségek, szóban és írásban
  • Tapasztalat fehérgalléros toborzási területen

Amit kínálunk

  • Kiváló mentorális és szakmai támogatás a céljaid eléréséhez.
  • Különboző iparágak és változatos projektek
  • Dinamikus környezet, ahol folyamatos fejlődési lehetőségeket biztosítunk a toborzási és projektmenedzsment területén.
  • Csapat amely mindennap motivációt nyújt a mindennapi munkában

Céginformáció

Partnerünk számos iparágban működik alvállalkozóként, optimális támogatást nyújtva ügyfeleinek projektjeikben. Tevékenységeik kiterjednek a nehézipari szektor számos területére, beleértve az energiaszektort, infrastruktúrát, az olaj- és gázipart. Az új kolléga vezeti az új budapesti irodát, a toborzók és a projekt koordinátorok csapatát irányítva.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja angol nyelvű fényképes önéletrajzát!